Czas na kolejną aktualizację do Fallout 76. Tym razem twórcy zajęli się wyglądem sojuszników, nazewnictwem modyfikowanych przedmiotów, a także zapowiedzieli dwa nowe wydarzenia specjalne.

Nie pominięto także trybu Nuclear Winter (Battle Royale), w którym to do 12 czerwca gracze mogą kończyć nowe wyzwania i odblokowywać nowe nagrody kosmetyczne.

Jedną z ciekawszych nowości w dzisiejszej aktualizacji jest wprowadzenie możliwości personalizacji wyglądu sojuszników NPC, jakich można zrekrutować do naszego CAMP. Od dzisiaj można im udostępnić posiadaną przez nas garderobę, która nie wzmocni ich w żaden sposób, a jedynie zmieni wygląd ich stroju.

Już w najbliższy czwartek do Fallout 76 zawita ograniczone czasowo wydarzenie „Polowanie na Łowcę Skarbów„, które to związane jest z nowymi legendarnymi grzebokretami, na które natknąć się będzie można w całych Appalachach. Po ich pokonaniu do zgarnięcia będą trzy rodzaje pojemników zawierające różne nagrody – im wyższej jakości pojemnik, tym większa szansa na znalezienia w nim rzadkich łupów.

A jak jesteśmy już przy wydarzeniach, to w przyszłym tygodniu do Helvetii powraca „Parada Fasnacht„. Po raz kolejny będziemy mogli pomóc robotom w przystrajaniu miasteczka, zbieraniu składników, a także w samej paradzie. W ramach podziękowania otrzymamy różnego rodzaju nagrody, wśród których mogą znaleźć się plany CAMP oraz fasnachtowe maski.

Dzisiejsza aktualizacja ulepsza także sposób automatycznego nazewnictwa pancerzy i broni w zależności od ich modyfikacji, legendarnych atrybutów i malowań z Atomowego Sklepu. Prócz tego ulepszono system personalizacji plecaków, dodano nowe animacje do grillowych rusztów i tronu Grognaka, a także dodano alternatywną wersję hełmu do pancerza wspomaganego Liberty Prime.

Poprzedni artykułMoogle Treasure Trove powraca do Final Fantasy XIV – nowe nagrody do zdobycia
Następny artykułDead Matter pokazuje postępy, zapowiada alpha testy