Wraz z kolejnym rozdziałem The Elder Scrolls Online, który to zadebiutuje już w czerwcu, do gry zawita także nowy region: Blackwood. A jeśli graliście we wcześniejsze odsłony tej serii, to możecie go kojarzyć z TES IV: Oblivion.

Blackwood położony jest pomiędzy imperialną prowincją Cyrodiil, piaskami Elsweyr, a argoniańskimi bagnami Murkmire, dlatego też podczas jego eksploracji z pewnością zobaczycie pewne podobieństwa do tych regionów.

W jego północnej części przemierzać będziecie rozległe zielone wzgórza i liściaste lasy, a jeśli chodzi o południe, to nastawcie się na mokradła wypełnione komarami.

Stolica regionu – Leyawiin – położona jest na zachodzie, podczas gdy w centralnej części znajduje się miasteczko Gideon.  Na całym terytorium znajdziecie liczne ruiny dawno opuszczonych osad i zrujnowanych zamków.

Blackwood to także region położony pomiędzy dwoma światami, wypełniony niebezpieczeństwami i pozostałościami zapomnianych imperiów. Prócz licznych delvów i publicznych lochów, napotkacie tutaj także wejścia do przerażających doomvaultów oraz tajemnicze portale łączące Tamriel z piekielnymi Deadlandami.

Niestety, słynnego czarnego lasu nie znalazłam podczas swoich podróży…

Dajcie znać jak Wam się podoba Blackwood na poniższych zdjęciach i czy macie zamiar zakupić ten najnowszy rozdział do The Elder Scrolls Online.

Poprzedni artykułAtlas zmienia mapę i dodaje szybkie podróżowanie po morzach
Następny artykułGotowi do działania? Fallout 76 wprowadza wiele nowości