Dawno nie pisałam o Atlas, sandboxie z elementami survivalowymi, który to miał zawojować świat. No cóż, tak się nie stało, ale ekipa ze studia Grapeshot Games nie poddaje się i nadal walczy o przetrwanie. I serca graczy.

Od zeszłego roku widzimy regularnie wprowadzane mniejsze aktualizacje. Porzucono pomysły o dodaniu elementów MMORPG – takich jak chociażby questy, a zamiast tego skupiono się na ulepszeniu rozgrywki PvP. Wprowadzona w zeszłym roku mapa Maelstorm, szlaki handlowe oraz sporo zmian z pewnością znacznie ulepszyły rozgrywkę.

Na przyszły tydzień zaplanowano kolejną dużą aktualizację połączoną z wipem serwerów. Do gry dodana zostanie nowa wersja mapy, na której znajdą się specjalne wodne korytarze z wiatrem, dzięki czemu jeszcze szybciej będzie można dotrzeć do celu.

Prócz tego do gry zawitają nowe moduły relingów obejmujące miejsca dla armat, na dodatkowy ładunek, czy też ułatwiające nurkowanie.

Użytkownicy Atlas będą także mogli zacząć używać platformy siodłowe zaprojektowane specjalnie do niszczenia przeciwników w wielkim stylu.

W planach developerów jest dodanie nowych map łączących różne części świata, umożliwienie kompaniom budowy Cudów nagradzających rożnymi bonusami, a także dodanie nowych stworzeń, które można będzie oswoić.

Poprzedni artykułESO: Wszystko co musicie wiedzieć o nowym systemie Endeavors (Starań)
Następny artykułESO: Galopem przez Blackwood