Koniec oczekiwania, pierwsze płatne rozszerzenie Isle of Siptah do Conan Exiles oficjalnie opuściło wczoraj wczesny dostęp i oficjalnie zadebiutowało na PC oraz na konsolach Playstation i Xbox.

Rozszerzenie to oferuje fanom tej produkcji nową lokację w postaci tytułowej wyspy, wypełnioną podziemnymi kryptami  i groźnymi przeciwnikami. Na wyspie tej znajdziemy także nowe frakcje postaci niezależnych, które zamieszkują liczne obozy, nowe biomy, nowe wyzwania, fale magii oraz tajemniczą wieżę wypełnioną skarbami. Mieszkańcy tej Wyspy mają także dostęp do nowego pajęczego boga Zath’a.

Premiera Isle of Siptah oznacza także, że Conan Exiles trafił do Xbox Game Pass dzięki czemu subskrybenci tej funkcji mogą wypróbować ten tytuł za darmo.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Do 3 czerwca 2021 (do godziny 19:00) możecie zagrać w Conan Exiles na Steam za darmo!

W tym samym czasie studio Funcom uruchomiło wyzwanie dla wszystkich graczy, którzy po jego ukończeniu otrzymają specjalne nagrody uzależnione są od ilości zabitych przeciwników:

  • Zestaw wyposażenia Kordava: kapelusz, rękawice, spodnie, buty, kurtka;
  • Uprząż oraz siodło Kordava (po osiągnięciu celu 50.000.000 zabitych przeciwników)

Więc jeśli chcecie pomóc, logujcie się i mordujcie wszystko co żyje na terenie Ziem Wygnańców oraz Wyspie Siptaha 😀

Postępy w wyzwaniu dla społeczności możecie obserwować w tym miejscu.

Ostatnią niespodzianką przygotowaną przez studio Funcom z okazji premiery Isle of Siptah są Twitch Drops za oglądanie streamerów grających w Conan Exiles. Przez kolejne pięć dni do zdobycia są unikalne nagrody uzależnione od czasu oglądania. By je zdobyć wystarczy zalogować się do Conan Exiles i w menu głównym połączyć grę z Waszym kontem Twitch.

Jeszcze dzisiaj (do 17:00) możecie zdobyć baner, lampę oraz świetnie wyglądające rękawiczki. Kolejne nagrody możecie sprawdzać na tej stronie.

No to jak – logujecie się i mordujecie przeciwników w Conan Exiles, czy też skupiacie się na oglądaniu jak inni to robią?

Poprzedni artykułWyspa Balfiera – nowy samouczek do The Elder Scrolls Online
Następny artykułGloria Victis dodała medyka i to przegapiłam – jak i wiele innych rzeczy
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

uuu twitch dropy fajne. Bedą stremować w basenie czy w wannie?

AniolD

Zmień tytuł bo lekko clicbajtowy… –Conan Exiles: premiera Isle of Siptah z darmowym tygodniem– A tylko podstawka a nie rozszerzenie. I w koncu normalne podejscie do dropow… mozna odpalic i po 2h zebrac wszystko a nie 30 minut, click, 1h… clik… 2godziny…