Przeraziły Was po-premierowe kolejki do New World? A może fala negatywnych opinii? Czekaliście na odpowiedni moment by wypróbować tą produkcję za darmo? Jeśli tak, to mam dla Was fantastyczną wiadomość 🙂

Już 7 kwietnia, począwszy od godz. 19:00, rozpocznie się darmowy weekend na Steam, który potrwa do 11 kwietnia do godz. 19:00. W tym czasie będziecie mogli za darmo wypróbować New World wraz z zawartością wprowadzoną w ostatnich aktualizacjach.

Postępy graczy, którzy dołączą do dołączą do tego wydarzenia zostaną zapisane, a Ci z Was, którzy zdecydują się zakupić grę będą mogli rozpocząć od momentu, w którym zakończyli ją podczas darmowego weekendu.

Dodatkowo Ponadto między od 7 kwietnia (od 19:00), do 18 kwietnia, będziecie mogli skorzystać z kapitalnej promocji i zakupić New World w cenie obniżonej o 40%!

Gdybyście mieli w planach wypróbować New World, to zapraszam na do nas – na angielskojęzyczny serwer Barri (na którym też jest sporo Polaków) oraz na nasz serwer discorda. Nasza gildia Turbogroszki jest po stronie Syndykatu (fiolet).

To nie wszystko.

Jeśli do 25 kwietnia obejrzycie dwie godziny streamów z New World na Twitch.tv, to otrzymacie darmowy zestaw skórek: ubiór oraz miecz Crimson Plaque.

Posiadacze Prime Gaming mogą natomiast odebrać kolejną skórkę ubioru – Vested Harmonizer, oraz 5.000 waluty premium do wydania w sklepie.

Poprzedni artykułForever Skies pozwoli Wam odkryć postapokaliptyczną Ziemię z pokładu sterowca
Następny artykułGeneration Zero z nowym trybem ataku na bazy