ByteDance, właściciel TikToka, nie chce już być utożsamiany tylko z zabawnymi klipami i internetowymi trendami w mediach społecznościowych, ale także chce zostać cenionym wydawcą gier zarabiającym miliony dla swoich udziałowców.

Earth: Revival, najnowsza produkcja należącego do Byte Dance studia Nuverse, zabierze nas w odległą przyszłość, na Ziemię, gdzie musimy walczyć o przeżycie po wojnie z najeźdźcami z kosmosu.

Akcja Earth: Revival toczy się w roku 2112 na spustoszonej i zniszczonej Ziemi. Gra łączy w sobie strzelankę sci-fi z survivalem, a jako ocaleni z wojny walczyć będziemy o odzyskanie naszej planety i przywrócenie tego, co straciliśmy.

Świat w Earth: Revival jest rozległy, różnorodny i niebezpieczny: od pustyń, poprzez zaśnieżone doliny, aż po futurystyczne pejzaże zniszczonych miast. Naszymi przeciwnikami są nie tylko grasujące tutaj gangi najemników, niedobitki kosmitów i zmutowane stworzenia, ale także kwaśne deszcze, burze piaskowe i chmury kosmicznych zarodników.

WYPOSAŻENIE I BROŃ W EARTH: REVIVAL

By przetrwać musimy zbierać surowce, gromadzić zasoby, oczyszczać wodę, budować bazy i wykorzystać ocalałą technologię do tworzenia przydatnych przedmiotów oraz sprzętu, wliczając w to nawet pojazdy znacznie ułatwiające eksplorację.

Podczas naszej przygody znajdziemy oraz wytworzymy dziesiątki różnych broni. Dzięki przejętej przez nas technologii najeźdźców z planety Eclaid, będziemy walczyć nie standardowymi karabinami szturmowymi, a nieco ulepszonymi wersjami. Co powiecie na karabin maszynowy, które zamienia się w plującą plazmą wyrzutnię rakiet, czy też działo energetyczne tworzące zabójcze błyskawice. Każda broń będzie unikalna i prócz podstawowego ataku, wyposażona także w dwie potężne umiejętności pozwalające nam powalić nawet najniebezpieczniejszych przeciwników. Dodajmy do tego pancerze wspomagane wyposażone w silniki pozwalające na szybkie uniki przed atakami przeciwników i już wiadomo, że walka będzie naprawdę dynamiczna.

KOOPERACJA W EARTH: REVIVAL

Co ważne, w Earth: Revival możemy łączyć siły z innymi ocaleńcami i wspólnie stawiać czoła najazdom przeciwników lub też mierzyć się z gigantycznymi bossami. Czterech graczy może także zbudować wspólną bazę i wyposażyć ją w szereg przydatnego sprzętu, który pomoże zarówno w eksploracji, jak i w walce.

Oczywiście możemy także stawić niebezpieczeństwom tego świata samotnie. Jednak, w Earth: Revival nigdy nie będziemy sami. Przez świat prowadzić nas będzie AI Lydia, a u naszego boku podążać będzie wybrane przez nas stworzenie bojowe z jego specjalnymi umiejętnościami.

KIEDY PREMIERA EARTH: REVIVAL?

Twórcy gry nie podali jeszcze daty premiery Earth: Revival, chociaż wiemy, że gra ta zostanie udostępniona w 2023 roku na PC i urządzeniach mobilnych.

KIEDY BETA TESTY EARTH: REVIVAL?

Jeśli zainteresował Was ten tytuł i nie możecie doczekać się przyszłego roku, to możecie zapisać się do zamkniętych beta testów, które rozpoczynają się już dzisiaj i potrwają do 18 września. Zapisy na oficjalnej stronie gry, a nagrodą za udział w beta testach będzie ekskluzywna skórka kosmetyczna, którą będzie można użyć po premierze.

Zamknięta beta Earth: Revival pozwoli Wam wypróbować tryb wieloosobowy, eksplorować rozległy świat oraz wziąć udział w rajdach przeciwko najpotężniejszym przeciwnikom.

To jak – zainteresowani?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułConan Exiles z magią, karnetem bojowym i systemem transmog
Następny artykułFallout 76 otwiera drogę do Dzióry