Gracie może w Fallout 76? W takim razie czas opuścić Appalachy i odwiedzić nowe terytorium. Obowiązkowy punkt programu: wycieczka do Dzióry!

Odwiedźcie postnuklearny Pittsburgh, weźcie udział w toczącym się tam konflikcie pomiędzy lokalną frakcją Unii a Fanatykami, stawcie czoła zabójczym troglodytom, a jeśli przetrwacie te wyzwania, to otrzymacie drogocenne nagrody.

Nowe pokolenie Ratowników zajęło kurort w Whitespring. Oprócz wspierania uchodźców i nowo przybyłych do Appalachów, mają nadzieję użyć niedawno naprawionego latacza i pomóc innym odległym osadom. By udać się poza Appalachy, musicie wpierw naładować baterię ultracytową latacza, a to oznacza wykonywanie dziennych zadań dla Ratowników w Azylu w Whitespring.

Po naładowaniu baterii możecie odpalić latacza i udać się do Dzióry. A byście nie czuli się samotnie, zabierzcie ze sobą także trzech znajomych. W Dziórze zmierzycie się z pełnymi wyzwań, powtarzalnymi misjami, spotkacie lokalnych przywódców, którzy mają nadzieję, że pomożecie im w walce z żądnymi krwi fanatykami.

W podzięce za swoje wysiłki otrzymacie atrakcyjne nagrody, wliczając w to legendarny sprzęt, akcje i obligacje skarbowe, a także inne łupy oraz sporo punktów doświadczenia. Raz na tydzień otrzymacie także nowy plan na rzadkie nagrody – wliczając w to modyfikacje, nowe obiekty do C.A.M.P. i inne przedmioty w stylu dziórowym. Jedną z nagród są także znaczki – nowa waluta, którą można wymienić na rzadkie przedmioty w Azylu w Whitespring.

To co, macie w planach odwiedziny Dzióry w Fallout 76?

Poprzedni artykułFuturystyczny survival Earth: Revival rusza z beta testami
Następny artykułDziesięć lat mija, a ludzie nadal dają pieniądze Cloud Games Imperium