Kształty we mgle! Wrzaski w ciemnościach! Demon Baalfazu, Markiz Grozy, terroryzuje Aeternnum wraz ze swoją hordą upiornych dyniołaków!

Święto Nocnego Całunu to Haloweenowe wydarzenie specjalne w New World, które potrwa w dniach od 18 października (od 21:00) do 1 listopada. Naszym celem jest zabicie światowego bossa – Baalphazu, zebranie jego posoki i wrzucenie jej do kotła. Za nasze wysiłki zostaniemy sowicie wynagrodzeni 🙂

Jak rozpocząć Halloweenowe wydarzenie w New World?

Postacie na poziomie 35+ muszą udać się do obojętnie której miejscowości. Tam, w centralnym punkcie, znajdziecie magiczny kocioł oraz stojącego nieopodal niego Salvatore.

Dostaniecie od niego zadanie – Upadek Baalphazu, polegające za zabiciu bossa Baalphazu. Po ukończeniu zadania otrzymacie skrzynkę z nagrodami, po otwarciu której dostaniecie tokeny oraz macie szansę na zielony przepis na broń o unikalnym wyglądzie.

Gdzie znajdę Baalphazu?

Bossa Baalphazu można spotkać w sześciu strefach i jego aktualne miejsce pobytu będzie widoczne na mapie:

  • Czarna Łuska
  • Lśniąca Knieja
  • Tkackie Mokradła
  • Żałobnica
  • Rajski Gaj
  • Wielka Wyrwa

Jak pokonać Baalphazu?

Baalphazu to wielki boss światowy, dlatego też nie należy próbować walczyć z nim solo.

Ma on ponad 20 milionów punktów życia i sporą odporność ma obrażenia – zarówno fizyczne, jak i magiczne.

Boss korzysta z wytrzymałości. Jednak by móc go powalić – i dzięki temu zadawać większe obrażenia, należy zabijać dyniołaki i rzucać ich głową w bossa. Gdy boss zostanie powalony, należy skoncentrować się na zadaniu mu jak największej ilości obrażeń.

Rangi, tokeny i sklep Halloweenowy

W przeciwieństwie do wcześniejszych wydarzeń, tym razem w sklepie u Salvatore znajdziecie nagrody podzielone tylko na dwie rangi. Ukończenie zadania odblokuje Wam dostęp do przedmiotów z rangi 2.

Za wrzucenie posoki Baalphazu do kotła otrzymacie skrzynkę z nagrodami, a w niej znajdziecie od 7 do 13 tokenów.

W sklepie znajdziecie przepisy na bronie o unikalnym wyglądzie, a także maski, skórki i przepisy gwarantujące broń na poziomie 600 punktów wyposażenia.

Więcej poradników do New World znajdziecie w tym miejscu.

Poprzedni artykułFirst Descendant ze zwiastunem fabularnym i kolejnymi beta testami
Następny artykułOsiris: New Dawn z dwoma nowymi trybami rozgrywki