Community manager PlanetSide 2 – RadarX, zadał na Reddit właśnie to pytanie graczom tej gry.

Zdaję sobie sprawę, że pytanie to może jest zadane w nieco kłopotliwym czasie, więc pozwólcie mi zacząć od stwierdzenia, że to nie ma absolutnie nic wspólnego rzeczami, które wynikły niedawno.

Mój wydział spędza dużo czasu myśląc o PlanetSide 2 i jak promować tą grę. Patrzymy na raporty, przesiewamy dane i uczęszczamy na spotkania. Osobiście spędzam sporo czasu czytając co lubicie, czego nie lubicie, dlaczego X nie jest zbalansowane, dlaczego Z mogłoby być lepsze, itd.

Chciałbym się bardzo dowiedzieć dlaczego gracie. Co jest takiego w PlanetSide 2, że Was przyciąga? Niekoniecznie to, czym chcielibyście aby ta gra była, ale co to jest.

Niedługo mamy spotkanie marketingu i chciałbym móc to przedstawić Waszymi słowami.

A więc co sprawia, że ta gra jest dla Ciebie?

Dawno tego nie robiłam, ale zabawmy się w mini konkurs. Do wygrania jest KRONO (30 dni All Access na PC + 500 DBC). Aby odebrać Krono należy zalogować się do EverQuest 2 (lub mi zaufać i podać dane swojego konta – osoby które wygrały już Krono mogą Wam powiedzieć jak straszne to było przeżycie). Mini konkurs trwać będzie do niedzieli wieczór 19 lipca i zwycięzca ma 7 dni na odebranie Krono (dogadamy szczegóły na pw na forum).

No więc, dlaczego gracie w PlanetSide 2? Co Wam się najbardziej podoba w tej grze?

P.S. Nie gram już w EQ2, a to oznacza, ze zostało mi tylko kilka Krono i więcej ich już nie będzie.