Zgodnie z informacja podana przez M. Higbiego wraz z GU06 gracze będa miec możliwość zakupienia dodatkowych slotów na postacie za Station Cash.

gu06_planetside2_slotW dniu wczorajszym Higby poinformował graczy o dodatkowych korzyściach jakie dostaną osoby, które opłacają subskrypcje w Planetside 2. Jednym z nich są właśnie 3 dodatkowe sloty na postacie. Gracze F2P natomiast jeśli chcą stworzyć kolejną postać ponad trzy dozwolone, będę musieli te sloty osobno wykupić w sklepie Depot.

Jeśli miałoby to funkcjonować tak samo jak i w innych grach SOE, to wykupione dodatkowe sloty są przypisane do konta „na zawsze”. Osoba, która miała opłaconą subskrypcję, a potem z niej zrezygnowała ma zablokowany dostęp do nadprogramowych slotów i musi je wykupić za SC.

Natomiast zgodnie z tym co pisze Higby, to osoba, której skończy się subskrypcja w Planetside 2 i tak będzie mieć dostęp do wszystkich swoich postaci.

Na pytanie graczy dlaczego właśnie sloty, a nie dodatkowe obiecane jakiś czas temu Loadouty, Higby odpowiedział, że praca nad tymi drugimi wre i za jakiś czas będą dostępne w podobny sposób jak sloty  – 3 dodatkowe loadouty na pojazdy i klasy dla subskrybentów, dla innych do wykupienia za SC.

GU06 powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym tygodniu jeśli wszystko pójdzie jak zaplanowano.

Wracając do beretek (ribbons), które zobaczymy wraz z GU06, to w Planetside 1 można je umieścić na swojej postaci tak by inni gracze widzieli. W momencie wprowadzenia tych nowych odznaczeń do Planestide 2, niestety nie będzie takiej opcji, przynajmniej na początku. Być może kiedyś się doczekamy…

Poprzedni artykuł[SOE] Konserwacja serwerów
Następny artykuł[EQ2] Qeynos City Festival
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Talisha

Jakby to było komukolwiek potrzebne….