W dniu wczorajszym w trakcie odbywającego się CitizenCom w Manchetser, przedstawiciele Cloud Games Imperium ujawnili obsadę kampanii fabularnej w Squadron 42.

W rolach głównych wystąpią między innymi gary oldman, Mirk Hamill, Gillian Andersen i… Sandi Gardiner, szefowa PR CIG i partnerka Chrisa Robertsa. W kampanii wystąpią także John Rhys Davies oraz Andy Serkis znani z trylogi „Władca Pierścieni”, Mark Strong znany z „Sherlock Holmes” i „Gry Tajemnic”.

star-citizen-obsada

Z okazji CitizenCon opublikowano też materiały wideo związane z tą Kampanią: wywiad z Gary Oldmanem oraz wystąpienie jego bohatera – Admirała Bishopa, w senacie Zjednoczonego Imperium Ziemi.

 

W kolejnych filmach możemy zobaczyć nagrania z sesji zdjęciowych innych aktorów oraz prace nad mimiką twarzy ich postaci komputerowych.

 

Muszę powiedzieć, że misja ta zapowiada się naprawdę kapitalnie, ale… zastanawiam się ile funduszy zebranych przez fanów tego tytułu, poszło na organizację tej konwencji oraz na zatrudnienie tylu znamienitych aktorów…

Dodatkowo, osoby, które nie wsparły jeszcze Star Citizena mogą złożyć pre-order na Squadron 42, który to ma mieć premierę w 2016 roku. Zgodnie z tym co jest napisane cena (55$) jest promocyjna i po premierze tego trybu, z pewnością wzrośnie.