Dawno, dawno temu, młodzi zapaleńcy, z wywieszonymi jęzorami wychodzili z kina, po filmie zwanym w mrocznych kręgach – Gwiezdnymi Wojnami…

Nikt się wtedy nie spodziewał, ze kiedyś gracze będą mogli wcielić się w swoich bohaterów i wziąć udział w bitwie: Rebelianci kontra Imperium.

Dziś, nie tacy już młodzi, z nadmiarem doświadczenia życiowego, zapaleńcy siadają do komputera i zaczynają swoją przygodę w Open Becie gry Star Wars: Battlefront.

Wieść niesie, ze moc jest z nimi… a Wy? Jeśli moc do Was przybywa, to wybieracie jasną, czy może mroczną stronę mocy?

Opowiadajcie szybko, zanim C3PO nas odnajdzie i zanudzi swoimi opowieściami w jednym z sześciu milionów języków w których przynudza…

Poprzedni artykułNowy dyrektor kreatywny DBG o PlanetSide 2
Następny artykułDoborowa obsada kampanii fabularnej Star Citizen
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

W SW: Battlefront 2 dało się grać robotami CIS 😛 Mieli świetny transportowiec do walk w przestrzeni kosmicznej.
Nowego Battlefronta już pobrałem ale chwilowo nie mam czasu by odpalić i postrzelać. Na pewno jednak stanę po stronie Imperium. 😀

Wabciu

Jeśli chodzi o wygląd to wolę imperium (poza myśliwcami, wolę X i A wingi). A jeśli chodzi o ideologie to rebeliantów.

drake84pl

Pomimo iż jestem Fanem Gwiezdnych Wojen i Battlefieldów, to Battlefront nie przypadł mi do gustu, jest jakiś taki płytki, niby to Star Wars i dziecko DICE ale jakoś nie ma tutaj tego rozmachu co w Battlefieldach, wydaje się jak by czegoś brakowało, po prostu jakoś takie mdłe to.
Dla mnie najlepszą grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen nadal pozostanie Knights of The Old Republic.

balrogos

Bardzo kiepska gra poza grafika niema kompletnie nic do zaoferowania.

BlackJDragon

Mi zawsze podobała się Republika i armia klonów 🙂

Rajen

Gra jest dobra jedynie audiowizualnie. Jej pełna wersja w porównaniu ze starym Battlefrontem, wydaje się być demówką… 8 map? brak walk w kosmosie? Tylko 2 frakcje? Nie jestem pewien ale herosów też będzie chyba tylko 4-5… BIEDA STRASZNA!

Taka infografika pokazująca jak Battlefront się stoczył 🙁

Skaramanga

Teraz za demo sie płaci, kiedyś twórcy chcieli by płacić za testowanie ich gier a wydanie tak niedopracowanej gry z taka mala na mozliwosci takiego duzego producenta bylo by smieszne.
Ale czasy sie zmieniaja $$$

JXRaiv

Aż mi przez tę infografikę naszła ochota na instalowanie starego Battlefronta 2… 🙂

Ale spokojnie! Czego nie ma teraz to albo się pojawi w formie DLC drogiego jak sama gra… Albo za rok/dwa w nowej części „Star Wars: Battlefront 2”. Z jeszcze droższymi DLC.

JXRaiv

Jestem po pierwszych czterech rozgrywkach i jedyne co mi się spodobało to grafika. System power-upów w ogóle mi nie podpadł chociaż raz strąciłem paru rebeliantów dobrym Orbital strike (czy co to tam było) na Hoth. Brakuje systemu klas postaci, o możliwości operowania pojazdami czy walki w kosmosie nie wspomnę. Jak na „betę” to 4/10 i to tylko dzięki naprawdę ładnej grafice.

Wabciu

To tutaj niestety, wszystkie nadal żyjące klony są po stronie Imperium jako elita szturmowców.

PolicMajster

Nie działa mi „enter” na laptopie. Piszą, że trzeba podłączyć grę pod telewizor. Co to ma być? Próba zmiany laptopa w Playstation?

PolicMajster

Lapka pod telewizor… co ja piszę!?

BlackJDragon

A no tak

Gusjon

Gra dla nastolatków nic ciekawego… Sama rozgrywka nie powala taka tam strzelaninka. Ładnie kolorowo brakuje tylko kucyków. Deinstalacja szkoda dysku.

BlackJDragon