Dawno, dawno temu, młodzi zapaleńcy, z wywieszonymi jęzorami wychodzili z kina, po filmie zwanym w mrocznych kręgach – Gwiezdnymi Wojnami…

Nikt się wtedy nie spodziewał, ze kiedyś gracze będą mogli wcielić się w swoich bohaterów i wziąć udział w bitwie: Rebelianci kontra Imperium.

Dziś, nie tacy już młodzi, z nadmiarem doświadczenia życiowego, zapaleńcy siadają do komputera i zaczynają swoją przygodę w Open Becie gry Star Wars: Battlefront.

Wieść niesie, ze moc jest z nimi… a Wy? Jeśli moc do Was przybywa, to wybieracie jasną, czy może mroczną stronę mocy?

Opowiadajcie szybko, zanim C3PO nas odnajdzie i zanudzi swoimi opowieściami w jednym z sześciu milionów języków w których przynudza…

16 KOMENTARZE

 1. W SW: Battlefront 2 dało się grać robotami CIS 😛 Mieli świetny transportowiec do walk w przestrzeni kosmicznej.
  Nowego Battlefronta już pobrałem ale chwilowo nie mam czasu by odpalić i postrzelać. Na pewno jednak stanę po stronie Imperium. 😀

  • Jestem po pierwszych czterech rozgrywkach i jedyne co mi się spodobało to grafika. System power-upów w ogóle mi nie podpadł chociaż raz strąciłem paru rebeliantów dobrym Orbital strike (czy co to tam było) na Hoth. Brakuje systemu klas postaci, o możliwości operowania pojazdami czy walki w kosmosie nie wspomnę. Jak na „betę” to 4/10 i to tylko dzięki naprawdę ładnej grafice.

 2. Jeśli chodzi o wygląd to wolę imperium (poza myśliwcami, wolę X i A wingi). A jeśli chodzi o ideologie to rebeliantów.

 3. Pomimo iż jestem Fanem Gwiezdnych Wojen i Battlefieldów, to Battlefront nie przypadł mi do gustu, jest jakiś taki płytki, niby to Star Wars i dziecko DICE ale jakoś nie ma tutaj tego rozmachu co w Battlefieldach, wydaje się jak by czegoś brakowało, po prostu jakoś takie mdłe to.
  Dla mnie najlepszą grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen nadal pozostanie Knights of The Old Republic.

 4. Gra jest dobra jedynie audiowizualnie. Jej pełna wersja w porównaniu ze starym Battlefrontem, wydaje się być demówką… 8 map? brak walk w kosmosie? Tylko 2 frakcje? Nie jestem pewien ale herosów też będzie chyba tylko 4-5… BIEDA STRASZNA!

  Taka infografika pokazująca jak Battlefront się stoczył 🙁

  • Teraz za demo sie płaci, kiedyś twórcy chcieli by płacić za testowanie ich gier a wydanie tak niedopracowanej gry z taka mala na mozliwosci takiego duzego producenta bylo by smieszne.
   Ale czasy sie zmieniaja $$$

  • Aż mi przez tę infografikę naszła ochota na instalowanie starego Battlefronta 2… 🙂

   Ale spokojnie! Czego nie ma teraz to albo się pojawi w formie DLC drogiego jak sama gra… Albo za rok/dwa w nowej części „Star Wars: Battlefront 2”. Z jeszcze droższymi DLC.

 5. Gra dla nastolatków nic ciekawego… Sama rozgrywka nie powala taka tam strzelaninka. Ładnie kolorowo brakuje tylko kucyków. Deinstalacja szkoda dysku.

Comments are closed.