Star Citizen powstaje już od ponad pięciu lat, pierwotnie premiera zaplanowana została na 2014 rok, a tymczasem Cloud Games Imperium nadal mocno pracuje nad udostępnieniem fanom wersji alpha 3.0.

Prawdę powiedziawszy, to przeglądając tegoroczne informacje związane ze Star Citizen, mam wrażenie, że przez ostatnie kilka miesięcy nie piszę o niczym innym jak o wersji alpha 3.0 tej produkcji. Pierwotnie udostępniona ona miała zostać pod koniec czerwca, ale każdy kolejny pojawiający się problem i błąd, który musiał zostać naprawiony, powoduje opóźnienia.

Jednakże dobra wiadomość jest taka, że część fanów Star Citizen ma okazje testować 3.0 już od jakiegoś czasu. Niestety są oni objęci klauzulą poufności, więc wiemy o niej tylko tyle, co powiedzą nam twórcy.

Niedawno grono osób testujących, zostało powiększone i jeden z jej uczestników odważył się opublikować pierwszą godzinę nieprzerwanej rozgrywki, dzięki czemu możemy w końcu zobaczyć jak zmieni się Star Citizen po wprowadzeniu wersji alpha 3.0 na serwery Live. Na filmie, który dostępny jest także w wersji 4K, zaprezentowano przede wszystkim lądowania na planetach, misje, walkę ze złoczyńcami oraz rozmowy z cywilami, których można spotkać na odwiedzanych kosmicznych posterunkach.

Planeta-miasto w Star Citizen

Oczywiście nadal nie wiadomo, kiedy wersja alpha 3.0 zostanie udostępniona wszystkim graczom Star Citizen, a zapowiada się, że może to nastąpić dopiero w przyszłym roku, ale i tak warto obejrzeć poniższy materiał filmowy.

Dajcie znać jak Wam się podobało.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554