Przerwa w dostępie do FireFall związana z wprowadzaniem najnowszej aktualizacji do tej gry nieco się wydłużyła z powodu problemów związanych z jej implementacją.

Plusem jest to, że ekipa Studio Red 5 co kilka godzin aktualizuje informacje związane z przestojami serwerów, przedstawiając jednocześnie pełną listę napotkanych problemów technicznych.

Bardzo dobrą informacja jest to, że od rana serwery FireFall są już dostępne wraz ze zmianami, jakie wprowadzone zostały do gry w aktualizacji 1.6.

Jednak jest też i zła wiadomość – na ten moment gracze nie maja dostępu do swoich postaci więc jeśli chcecie zobaczyć co zmieniło się w grze, to musicie założyć nową postać.

Aktualizacja jest już dostępna, ale bez migracji. Postacie stworzone przez rozpoczęciem prac są w tej chwili niedostępne. Nie martwcie się, nie zniknęły! Będziemy kontynuować prace nad skryptem związanym z migracją. Zbliżamy się do rozwiązania problemu i kiedy tylko przetestujemy rozwiązanie, uruchomimy skrypt i postacie stworzone przed wprowadzeniem aktualizacji będą ponownie widoczne.

Powiem uczciwie, że nie wiem czy to taki zły pomysł, aby wszyscy gracze zaczęli swoja przygodę w FireFall od początku…

To kto z Was ściągnął już aktualizację i zaczął testować zmiany?