Dawno nie zaglądałam do FireFall, ale może najwyższy czas to zrobić? W dniu wczorajszym na serwery Beta Live (tak – jest jeszcze Beta Test) trafiła najnowsza aktualizacja, która zmieniła, jak i wprowadziła wiele nowych rzeczy.

Jakiś czas temu sieć obiegły informacje, że Red5 dostało kolejne 25mln $ na kontynuację prac nad ta grą. Myślę więc, że developerzy muszą bardzo ostro ruszyć do roboty, bo wątpię aby inwestor strategiczny chciał dłużej wykładać pieniądze na grę, która znajduje się w ciągłej Becie.

Najnowsza aktualizacja wprowadziła wiele nowych funkcji oraz udoskonaliła kilka obszarów gry. Gracze, którzy są zainteresowani poznaniem historii FireFall mogą wypróbować nowe misje, które są tylko początkiem wielkiej nowej kampanii.

Dodatkowo gracze zyskali nowe możliwości rozwijania swoich Battleframe poprzez perki, które odblokowuje się przy ich ulepszaniu. Perki z poszczególnych BattleFrame trafiają do ogólnodostępnej puli, z której to możemy wybrać te które pasują do naszego stylu gry. Uwierzcie mi – perków jest mnóstwo, a całą listę znajdziecie w najnowszych notkach.

firefall perkiOprócz tego wprowadzono sklep Red Beans, znacznie zmieniono wygląd UI garażu BattleFrame oraz drukarki, służącej do tworzenia przedmiotów.

To nie wszystkie zmiany i nowości jakie wprowadziła wczorajsza aktualizacja. Jeśli chcecie zobaczyć całość zmian to zapraszam do obejrzenia poniższego filmu i do zalogowania się do gry 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=p-ubR2hngxs

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Blady

Po twoim ostatnim wpisie z FireFall pobrałem grę, zajrzałem raz i odinstalowałem (mało FPS bardzo) Gra nudna, nie zoptymalizowana, graficznie do przełknięcia ale cudów nie ma. Czy opłaca się to znowu pobierać ? A tak przy okazji Kinya jaki masz sprzęt ?

Bocian

To czas już oddać kompa do muzeum. 😛

Bocian

Zawsze na raty można. 🙂

Bocian

Jakbyś zostawiła kartę, to za 2k bardzo dobrą skrzynkę można już kupić. To jest właśnie najlepsze w PC, że nie musisz wszystkiego na raz kupować i dostosować się do portfela. 🙂