O ewentualnym założeniu gildii w The Elder Scrolls Online zaczęłam myśleć już wtedy, kiedy dwa miesiące temu wspomnieliście, że do dyspozycji gildiowiczów jest bank, gdzie można przechowywać swoje skarby.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby dołączenie do jakiejś gildii, co pewnie i tak się stanie zważywszy na to, że w grze tej można należeć aż do 5 gildii! Niestety, dołączając do wielkiej gildii nie mam pewności czy mogę używać banku i czy mi ktoś nie wyjmie moich rzeczy.

Nawet nie sądziłam, że TESO mnie tak wciągnie. Naprawdę – jestem tym zaskoczona. Gram już prawie 2,5 miesiąca i (niestety) mam już poziom 22. Żeby było śmieszniej, to kradziejstwo mam na tym samym poziomie, a przecież param się tym fachem od niedawna.

Naprawdę świetnie się bawię w TESO i chcę aby tak pozostało. Robię questy – wszystkie, a to się NIGDY wcześniej nie zdarzyło. Oczywiście zbieram wszystko co popadnie, a do tego mam nowe ekscytujące zajęcie – kradnę, morduję i zabijam niewinne owieczki. Zdobyłam nawet za to achievmenta (i to nie jednego – wstyd się przyznać)!

No więc po tak długim okresie zwiedzania Tamriel, coraz częściej zaczęłam myśleć o założeniu gidii. Trochę czasu to zabrało, ale tylko dlatego, że naprawdę boję się zaangażowania. To jest moja wielka wada – potrafię się za bardzo zaangażować w sprawy gildiowe, szczególnie jeśli czuję się za nią odpowiedzialna 🙁

W dniu wczorajszym stwierdziłam jednak, że czas przestać zwlekać i trzeba założyć gildię! Potrzebuję banku na swoje śmieci. I dlatego też gildia w końcu powstała! Wykorzystałam nazwę do której jestem dość mocno przywiązana – Pospolite Ruszenie.

TESo_20160508_gidlia-pospolite-ruszenie

Więc jeśli chcielibyście mi pomóc i dołączyć, to serdecznie Was zapraszam. Potrzebuję minimum 10 członków i podobno nie ma ograniczenia dotyczącego frakcji. Wyślijcie po prostu wiadomość do Kinya Turbogroszka lub też dodajcie mnie do swojej listy przyjaciół i odezwijcie się gdy będę zalogowana do gry. Nie powiem Wam dokładnie w jakich godzinach gram, bo gram o różnych porach.

Tylko mam jedną prośbę – nie wymagajcie ode mnie organizowania Wam czasu w tej grze. Żadnych rajdów, ustalonych godzin, itd. Za to bardzo chętnie Wam pomogę o ile tylko będę umiała. Znając życie jednak, wiem że wiecie o tej grze zdecydowanie więcej niż ja 🙂