Od wczoraj użytkownicy Elder Scrolls Online mogą kontynuować tegoroczną, wielką przygodę Dziedzictwo Bretonów,  w najnowszym rozszerzeniu przyzwyczajając się jednocześnie do zmian w systemie walki.

Płatne DLC Lost Depths zadebiutowało wczoraj na PC wraz z darmową aktualizacją 35. Gracze z konsol otrzymają dostęp do tej zawartości dopiero 6 września.

Lost Depths dodaje do gry dwie nowe czteroosobowe instancje dla grupy: Graven Deep oraz Earthen Root Enclave. Tajemnice, które odkryjecie w podwodnej krasnoludzkiej lokacji oraz na opuszczonej wyspie na Morzu Abecejskim, są jedynie wprowadzeniem do kulminacji wydarzeń z Dziedzictwa Bretonów, które będziecie mili szansą przeżyć w ostatnim rozszerzeniu 2022 roku – Firesong.

Aktualizacja 35 wprowadziła do gry wiele zmian i ulepszeń (?). Część z nich obejmuje system walki zmniejszając obrażenia zadawane przez lekkie i ciężkie ataki, a także delikatnie zmieniając obrażenia czasowe i leczenie sojuszników. Prócz tego naprawiono wiele błędów, dodano specjalne weekendy dla Battlegrounds oraz zwiększono punkty doświadczenia otrzymywane za aktywności PvP. Pełną listę zmian znajdziecie na forum.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym by wypróbować tę grę, to możecie to zrobić za darmo. Do 29 sierpnia trwają darmowe dni z ESO, a najnowszy rozdział High Isle (dający dostęp do wszystkich wcześniejszych rozdziałów) możecie kupić w obniżonej cenie.

Poprzedni artykułStrzelanka Nexona z nową nazwą – The First Descendant, i beta testami
Następny artykułFinal Fantasy XIV z nowościami i wyspą dla każdego