Rozpoczął się IV kwartał 2022 roku, a to oznacza, że już niedługo gracze Elder Scrolls Online otrzymają dostęp do ostatniego DLC kończącego opowieść związaną z Dziedzictwem Bretonów – Firesong.

Premierę DLC Firesong zapowiedziano na 1 listopada na PC/Mac oraz na 15 listopada na konsolach. Rozszerzenie to zabierze Was na kolejne wyspy archipelagu Systress: Galen i Y’ffelon, gdzie odkryjecie sekrety związane z Bretonami, Maormerami i druidami. DLC to będzie można zakupić, odwiedzić posiadając subskrypcję ESO Plus lub też… otrzymać za darmo.

W jaki sposób otrzymać DLC Firesong za darmo?

Do 11 października trwa nowe wydarzenie w ESO: Heroes of High Isle zachęcające do zwiedzania wyspy. W trakcie jego trwania, posiadacze rozdziału High Isle, mogą odblokować różne nagrody w zależności od ilości osób, które zdobędą osiągnięcie High Isle Pathfinder, czyli odwiedzą sześć najpiękniejszych lokacji na High Isle i Amenos.

  • 33% – tatuaż na ciało
  • 66% – emotka
  • 100% – Ascendant Hoard Box
  • 100% – chowaniec Appleback Salamander (tylko dla posiadaczy ESO Plus)
  • 100% – DLC Firesong

Postęp możecie śledzić na specjalnej stronie tego wydarzenia. A jeśli nie posiadacie jeszcze ESO Plus i nie chcecie przegapić tej świetnej nagrody, to skorzystajcie z trwającej promocji na zakup rozdziału High Isle.

Heroes of High Isle - lokacje do odwiedzenia

Jak wziąć udział w wydarzeniu Heroes of the High Isle?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zaakceptować darmowy quest z Crown Store: The Island Tour. Można też zignorować ten quest i udać się na High Isle, zwiedzać wyspę, robić fabułę, a także wykonywać dzienne zadania, zbierać surowce, kraść i zabijać bossy.

Za wszystkie aktywności macie szansę otrzymać dodatkowe nagrody w postaci skrzynek. Znajdziecie w nich między innymi materiały rzemieślnicze, skarby, motify, wyposażenie dla Waszej postaci i towarzysza (tylko jeśli przywołana jest Isobel lub Ember), przepisy, meble i wiele innych rzeczy.

Jak zdobyć legendarną biżuterię dla towarzyszy?

Jedną z nagród w wydarzeniu Heroes of High Isle jest skrzynka Ascendant Hoard Box (za 100%), z której prócz przepisów, kryształów do transmutacji, stacji crafterskich, można także otrzymać legendarną biżuterią dla towarzyszy.

Co nowego w aktualizacji 36 do ESO?

W dniu premiery DLC Firesong graczom Elder Scrolls Online udostępniona zostanie także darmowa aktualizacja 36, a wraz z nią do gry zawita tłumaczenie gry na język chińskim, znaczniki celów dla wrogów, ukrywanie chowańców w miastach, listy mebli dla odwiedzonych domów oraz personalizowane czynności, czyli nowy – prawdopodobnie płatny – wygląd czynności takich jak górnictwo, rąbanie drzewa, zbieranie roślin czy też teleport.

To jak, macie już osiągnięcie High Isle Pathfinder?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułKosmiczny sandbox Dual Universe już dostępny!
Następny artykułZnamy datę premiery Piaskobrzegów i nowych serwerów w New World