Chcieliście kiedyś wypróbować The Elder Scrolls Online bez konieczności kupowania tej gry? A może jesteście wielkimi fanami Morrowinda i po prostu chcielibyście zobaczyć jak wygląda Tamriel w tej produkcji?

Teraz macie szansę i mam nadzieję, że jej nie przegapicie.

Zenimax ogłosił, iż począwszy od jutra (wtorek, 11.04), aż do 18 kwietnia, gra ta będzie dostępna za darmo i każda osoba jest mile widziana by ją wypróbować. Oznacza to, że jeśli nadal nie jesteście pewni, czy powinniście zakupić ten tytuł, to macie siedem dni, by móc go wypróbować bez konieczności wydawania pieniędzy!

Wszystkie osoby korzystające z tej promocji będą mieć dostęp do podstawowej wersji The Elder Scrolls Online (bez rozszerzeń), a oprócz tego nowo założone konta otrzymają 500 koron na zakupy w Crown Store.  Jeśli zdecydujecie się zakupić tą grę, to postacie jakie założyliście oraz ich postęp, a także przedmioty zakupione w Crown Store będą zachowane na Waszym koncie.

Promocja ta dostępna będzie dla graczy na PC/ Mac poprzez Steam oraz dla posiadaczy PS4 i Xbox One.

Elder Scrolls Online świętuje kolejna rocznicę

To co, zagracie? Jeśli tak, to mam nadzieję, że nie zniechęci Was system walki w tej grze, w wiem iż jest to możliwe – sama tak miałam, ale teraz już się przyzwyczaiłam. Dajcie tej grze szansę i pamiętajcie, że możecie wysłać do mnie /tell lub też wiadomość – @kinya.

Do zobaczenia w Tamriel!