Lepiej późno niż wcale… Po ponad dwóch latach zamkniętych testów oraz zaprzestaniu prac nad EverQuest Next, studio DayBreak Games ogłosiło w dniu wczorajszym, iż premiera Landmarka zaplanowana została już na 10 czerwca!

fanfare

Tak, w końcu kilku dzielnych graczy Landmarka doczekało się premiery tej gry!

Jeśli wcześniej zakupiliście jeden z pakietów fundatorów, to macie zapewniony dostęp do gry bez żadnych dodatkowych opłat. Osoby używające kluczy „dla przyjaciół” będących częścią pakietów, które umożliwiały nielimitowany dostęp do zamkniętych testów tej gry (tak jak Ja), niestety będą musiały zakupić ten tytuł za 9,99$. Jeszcze do 6 czerwca macie możliwość zakupienia pakietów fundatora, które to oferują unikalne narody takie jak na przykład flagi, czy też stroje.

Posiadacze pakietów Trailblaizer za 100$ biedą mogli zalogować się do gry 48 godzin wcześniej, czyli już 8 czerwca. Dodatkowo, jeśli jako Trailblaizerzy chcecie być wymienieni w podziękowaniu, to do 30 czerwca musicie wypełnić specjalny formularz.

Niestety, wygląda na to, że Landmark nie będzie wliczony w subskrypcję ALL Access.

No cóż, premiera już za dwa tygodnie, więc mam nadzieję, że zdążycie się na nią przygotować. Kto z Was ma zamiar zagrać w dniu premiery?

Kurcze, chciałabym tu wstawić jakiś nowy, wypasiony zwiastun Landmarka, ale niestety takowego nie ma. Musicie zadowolić się podsumowaniem roku 2014 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ENRqfjflF0U