Fani Battle Royale w H1Z1: King of the Kill, z pewnością obeznani są już z Potyczkami (Skirmish), czyli nowymi trybami posiadającymi specjalne zasady.

Pierwszy zestaw reguł, jaki dostępny był w trakcie majowych weekendów zwał się „Small Arms” i gracze mogli znaleźć na mapie tylko pistolety, kusze oraz łuki. No cóż, czas na zmianę zasad, co może wprowadzić nieco zamieszania i podnieść co niektórym osobom adrenalinę.

Czerwcowe weekendowe potyczki upłyną pod wezwaniem: „Snajperki i strzelby”.

W piątek (3 czerwca) mamy zamiar uruchomić nowy Skirmish, który aktywny będzie w każdy weekend czerwca.

Snajperki i strzelby! 

Otrzymaliśmy z Waszej strony mnóstwo próśb o zestaw reguł tylko dla snajperów, więc takie właśnie reguły uruchomimy.

Dlaczego w takim razie będą obecne strzelby? Ponieważ, nie oszukujmy się, snajperka nie jest zbyt dobra do walki na bliskim zasięgu. Strzelba przeszła wiele zmian i ulepszeń w ciągu ostatnich kilku tygodni, a następne tygodnie wprowadzą kolejne bardzo istotne zmiany. Wprowadzenie ich do Potyczki, pomoże nam lepiej przetestować te zmiany, dzięki czemu uzyskamy więcej danych.

Podobnie, jak i w przypadku potyczek „Small Arms”, także i tutaj dodane zostały 4 nowe nagrody, które są przyznawane podobnie jak i w majowych potyczkach.

No i jak Wam się podobają reguły nowych Potyczek?

Niestety, na tą chwilę nie wiem jak wyglądać będą nagrody z tego trybu, ale jeśli się dowiem, to z pewnością zaktualizuję ten post.

To nie koniec jednak informacji na temat H1Z1, gdyż ekipa artystów pracujących nad tym tytułem opublikowała posumowanie prac w miesiącu maj. Na filmie możemy zobaczyć kolejne widoki z nowej wersji mapy Z2, animacje oraz efekty specjalne, które pewnie niedługo zobaczymy w obu grach H1Z1.