Po raz kolejny udowodniono, że zwiastuny stworzone przez fanów gry, szczególnie tej o koreańskich korzeniach, potrafią być o klasę lepsze od tych oficjalnych.

Niedawno Kakao Games EU zorganizowało konkurs dla fanów Black Desert Online, którego zadanie było względnie proste: na specjalnie stworzonych zwiastunach zaprezentować PvP obecne w tej grze. Konkurs został zakończony i ogłoszono 10 zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają pewna ilość pereł do wydania w grze, jak i perły dla ich znajomych. Poniżej zamieszczam zwiastuny, które zajęły miejsca od I do III – zwiastuny reszty nagrodzonych osób znajdziecie na forum.

 

 

 

Również dzisiaj na serwery Black Desert Online trafiła mała aktualizacja, która zmieniła mechanikę funkcjonowania gildiowych słoni oraz wprowadziła możliwość tworzenia kilku kostiumów, co oznacza, że nie musicie kupować je już z Cash Shop. Ale nic nie jest za darmo – aby móc te kostiumy założyć w odpowiedni slot, musicie za perły zakupić specjalny przedmiot, które zamieni je na „używalne”. Nie wiem, ile przedmiot ten kosztować będzie w naszej wersji, ale w wersji koreańskiej kosztował 1500 pereł, co oznacza 15$.

A gdybyście nie byli zainteresowani kostiumami, to może Waszą uwagę zwrócą trzy nowe pokojówki, które także możecie zakupić za perły i umieścić w swoich domach. Nie są to jednak tylko śliczne buzie, gdyż spełniać mogą one jedną z dwóch funkcji: dawać Wam dostęp do magazynu lub też być merchantem. A do tego do wyboru macie trzy różne modele:

20160803_BDO_maids