Fanów Black Desert Online, darmowego koreańskiego MMORPG, które zyskało sporą popularność na świecie, z pewnością ucieszy informacja, że już za kilka tygodni będą mogli udać się na zwiedzanie nowej krainy – Drieghan.

To, że do gry dodane zostanie nowe rozszerzenie, wiadomo jest od kilku tygodni, więc nie ma co się dziwić, że gracze z niecierpliwością wyczekują na wszystkie nowości, jakie ma ono wprowadzić.

Drieghan, region znany jako kraina smoków i rodowy dom krasnoludów, to ogromny nowy obszar, jaki dodany zostanie do Black Desert Online i zaoferuje graczom nowe historie, misje, wyzwania oraz rzeczy do wytworzenia, w tym nową broń Dragon Slayer.

Poszukiwacze przygód będą mogli odwiedzić Duvencrune, położoną w górskim regionie stolicę Drieghan, a także kilka innych interesujących lokacji wypełnionych przeciwnikami: ‘Sherekhan’s Grave, ‘Blood Wolf Town’, ‘Tshira Ruins’. Podczas eksploracji trzeba będzie mieć jednak oczy szeroko otwarte, by nie spotkać się oko w oko z najpotężniejszą bestią zamieszkującą ten region – Garmothem, Karmazynowym Smokiem.

Premiera darmowego rozszerzenia Drieghan do zachodniej wersji Black Desert Online, zapowiedziana została na 14 listopada. Poniżej znajdziecie nowo opublikowane zdjęcia pokazujące piękno tego regionu.

Poprzedni artykułDauntless świętuje pierwsze urodziny, twórcy chwalą się liczbami
Następny artykułEkipa ROKH zdradza ile zarobiła na sprzedaży tej gry
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Bardzo lubię zwiedzać mapę BDO – lokacje są po prostu piękne. Gram i gram, a i tak jeszcze wszędzie nie byłem. Bardzo chętnie wyruszę na nowy obszar.