Fanów Black Desert Online, darmowego koreańskiego MMORPG, które zyskało sporą popularność na świecie, z pewnością ucieszy informacja, że już za kilka tygodni będą mogli udać się na zwiedzanie nowej krainy – Drieghan.

To, że do gry dodane zostanie nowe rozszerzenie, wiadomo jest od kilku tygodni, więc nie ma co się dziwić, że gracze z niecierpliwością wyczekują na wszystkie nowości, jakie ma ono wprowadzić.

Drieghan, region znany jako kraina smoków i rodowy dom krasnoludów, to ogromny nowy obszar, jaki dodany zostanie do Black Desert Online i zaoferuje graczom nowe historie, misje, wyzwania oraz rzeczy do wytworzenia, w tym nową broń Dragon Slayer.

Poszukiwacze przygód będą mogli odwiedzić Duvencrune, położoną w górskim regionie stolicę Drieghan, a także kilka innych interesujących lokacji wypełnionych przeciwnikami: ‘Sherekhan’s Grave, ‘Blood Wolf Town’, ‘Tshira Ruins’. Podczas eksploracji trzeba będzie mieć jednak oczy szeroko otwarte, by nie spotkać się oko w oko z najpotężniejszą bestią zamieszkującą ten region – Garmothem, Karmazynowym Smokiem.

Premiera darmowego rozszerzenia Drieghan do zachodniej wersji Black Desert Online, zapowiedziana została na 14 listopada. Poniżej znajdziecie nowo opublikowane zdjęcia pokazujące piękno tego regionu.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Bardzo lubię zwiedzać mapę BDO – lokacje są po prostu piękne. Gram i gram, a i tak jeszcze wszędzie nie byłem. Bardzo chętnie wyruszę na nowy obszar.