Wszyscy lubimy otrzymywać darmowe rzeczy – prawda? DayBreak Games Company postanowiło więc rozdać kilka prezentów dla wiernych graczy EverQuest II.

Zacznijmy od tego, że jeśli posiadacie konto EverQuest II z wolnym slotem na postać, to możecie otrzymać darmową postać Heroic na poziomie 95. Promocja ta nie dotyczy nowo tworzonych kont F2P – no chyba, że zdecydujecie się na opłacenie subskrypcji na tym koncie. Macie czas do wtorku, 6 września, aby odebrać darmową postać Heroic logując się do gry.

Oprócz tego, z okazji wprowadzenia do EverQuest II nowej aktualizacji i zbliżającej się premiery kolejnego rozszerzenia, od wczoraj wszyscy gracze mają dostęp do dodatku Altar of Malice – i to za darmo. Wczorajsza aktualizacja wprowadziła do gry nowe, fabledowe wersje instancji z Fallen Dynasty, publiczne questy oraz nowe zony agnostic, które skalują się na poziom 100: The Crypt of Agony, Crypt of Valdoon, Befallen: Cavern of the Afflicted, Guk: Halls of the Fallen oraz Kael Drakkel: Iceshard Keep.

Warto też dodać, że odbierając 500 DBC w grze, gracze otrzymują teraz 15-minutowe oferty specjalne, gdzie zamiast waluty mogą zakupić w bardzo promocyjnych cenach niektóre artykuły z MarketPlace. Wygląda to na nowy sposób DBG mający zachęcić graczy do wydania tych 500 DBC, a nie do ich odkładania na później.

eq2-marketplace_500dbc_claim