Czy chcielibyście zostać Panami Przestworzy? Oczywiście łatwo nie będzie – wpierw będziecie musieli pokonać licznych przeciwników, na swoim nowym wypasionym statku powietrznym w Cloud Pirates.

Pierwsza faza zamkniętych beta testów Cloud Pirates startuje już dzisiaj 18 października, a zakończy się 24 października!

https://www.youtube.com/watch?v=tVpZQaOSUNU

Gracze mogą wybierać spośród licznych, modyfikowalnych statków powietrznych i toczyć nimi boje w przestworzach, niezależnie od tego, czy wolą być w sercu wydarzeń, sterując potężny pancernik, czy też wcielając się w snajpera w bocianim gnieździe lekkiego galeonu. Ważne, aby wypróbować różne możliwości oraz taktyki i znaleźć swój ulubiony statek i styl walki. A będzie z czego wybierać, gdyż do dyspozycji graczy oddanych zostanie 12 klas statków:

 • Kliper torpedowiec: Szybki statek z mocnym uderzeniem;
 • Kliper wsparcia: Mały, zwinny wspierający i naprawiający inne statki w drużynie;
 • Fregata naprawcza: Niezbyt mały wytrzymały statek zapewniający wsparcie w postaci atakujących i broniących dronów;
 • Galeon snajper: Zadający spore obrażenia z daleka statek z możliwością szybkiej ucieczki w razie potrzeby;
 • Wzmocniony galeon: zapewnia wiele wzmocnień zespołu i osłabieni wroga, najlepiej czuje się w wirze walki na pierwszej linii;
 • Obronny galeon: Zdolne do przetrzymywania wielu ataków wroga, jednocześnie wzmacniając sojuszników;
 • Galeon wsparcia: Statek służący głównie do wzmacniania i naprawiania sojuszników;
 • Znikające korwety: Przeznaczone dla osób lubiących operować za liniami wroga. Przeznaczone do ataków na uszkodzone bądź bezbronne okręty;
 • Korweta torpedowiec: Uzbrojony w torpedy z dużym zasięgiem;
 • Krążownik szturmowy: Przeznaczony do bezpośrednich ataków, posiada dużo punktów wytrzymałości oraz mocne tarcze;
 • Krążownik wampir: Osłabia statek wroga wzmacniając siebie.
 • Pancernik: Statek z największymi możliwościami modyfikacji przez gracza. Może zostać uzbrojony i wyposażony wedle uznania gracza, ogrom możliwości jest porażający. Dzięki temu stworzenie zabójczej mieszanki, której nie przewidzi wróg jest dziecinnie proste.

Zainteresowani?

Jeśli tak to z pewnością ucieszy Was informacja, że dzięki uprzejmości firmy My.com mam do rozdania 10 (dziesięć) kodów do beta testów Cloud Pirates!

Aby mieć szansę otrzymać te kody, w komentarzu do tego posta napiszcie jaką polską (!) nazwę nadalibyście swojemu wymarzonemu i wypasionemu statkowi powietrznemu.

Dziesięć najbardziej oryginalnych nazw zostanie przez mnie nagrodzonych kodami do beta testów Cloud Pirates.

Z racji tego, że testy już się rozpoczęły, to konkurs trwać będzie do północy w czwartek, 20 października. Wyniki podam w piątek po południu.

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez maila podanego przy rejestracji w Disqus, więc sprawdzajcie folder ze spamem. Macie 4 dni aby odpowiedzieć na wysłanego przez mnie maila – po tym terminie nagroda przepada!

P.S. Nie zapomnijcie polubić stronę BabaGra.pl na Facebooku – tam tez organizowane są liczne rozdawnictwa 🙂