Czy chcielibyście zostać Panami Przestworzy na swoim nowym wypasionym statku powietrznym w Cloud Pirates?

https://www.youtube.com/watch?v=U05KdLWPzFc

 

Deweloper Allods Team oraz międzynarodowy wydawca My.com, zapraszają Was do wzięcia udziału w drugim zamkniętym beta teście Cloud Pirates, który to rozpocznie się już jutro – 23 listopada. Będziecie mieli szansę objąć dowództwo nad jednym z wielu statków powietrznych oraz dowieść swoich umiejętności w podniebnych bitwach drużynowych.

Druga faza beta testów wprowadzi dwanaście nowych okrętów dla różnych stylów i taktyk bojowych. Dodatkowo, nowy system rozwoju kapitana, który nagradzać będzie za każdą rozegraną bitwę, niezależnie od wybranego statku. A gdy uda Wam sie odblokować 10 poziom kapitana, to otrzymacie dostęp do specjalnych umiejętności kapitańskich.

Zapisy do beta testów możliwe są na stronie głównej gry, ale już dzisiaj możecie zgarnąć klucz dostępu i przetestować tą grę.

Do rozdania mam 10 kluczy dostępu do II fazy beta testów i aby go otrzymać, wystarczy że zostawicie komentarz dotyczący Cloud Pirates i o długości minimum 6 wyrazów 😀

10 (dziesięć) pierwszych osób, które napisze odpowiedni* komentarz, otrzyma w dniu jutrzejszym kod pozwalający na zalogowanie się do beta testów Could Pirates. Kody wysłane zostaną na maila podanego przy rejestracji w Disqus.

*Ostateczna decyzja o tym, czy komentarz jest brany pod uwagę, należy do mnie.