Czy chcielibyście zostać Panami Przestworzy na swoim nowym wypasionym statku powietrznym w Cloud Pirates?

https://www.youtube.com/watch?v=U05KdLWPzFc

 

Deweloper Allods Team oraz międzynarodowy wydawca My.com, zapraszają Was do wzięcia udziału w drugim zamkniętym beta teście Cloud Pirates, który to rozpocznie się już jutro – 23 listopada. Będziecie mieli szansę objąć dowództwo nad jednym z wielu statków powietrznych oraz dowieść swoich umiejętności w podniebnych bitwach drużynowych.

Druga faza beta testów wprowadzi dwanaście nowych okrętów dla różnych stylów i taktyk bojowych. Dodatkowo, nowy system rozwoju kapitana, który nagradzać będzie za każdą rozegraną bitwę, niezależnie od wybranego statku. A gdy uda Wam sie odblokować 10 poziom kapitana, to otrzymacie dostęp do specjalnych umiejętności kapitańskich.

Zapisy do beta testów możliwe są na stronie głównej gry, ale już dzisiaj możecie zgarnąć klucz dostępu i przetestować tą grę.

Do rozdania mam 10 kluczy dostępu do II fazy beta testów i aby go otrzymać, wystarczy że zostawicie komentarz dotyczący Cloud Pirates i o długości minimum 6 wyrazów 😀

10 (dziesięć) pierwszych osób, które napisze odpowiedni* komentarz, otrzyma w dniu jutrzejszym kod pozwalający na zalogowanie się do beta testów Could Pirates. Kody wysłane zostaną na maila podanego przy rejestracji w Disqus.

*Ostateczna decyzja o tym, czy komentarz jest brany pod uwagę, należy do mnie.

Poprzedni artykułCzas wymienić Implanty i wprowadzić Lattice 2.0
Następny artykułJuż wiadomo kiedy zagramy w Conan Exiles
25 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Archax

Odpowiedni komentarz o could pirates by Archax. Nie wiem co mam napisać O_)O ale nudzę się czekając na CBT2 RO więc no chętnie w coś zagram (dopiero 2 grudnia nowe ligi w poe Q.Q).

Joe Rachitynowy

Dobra, to może pobawimy się w podniebnych piratów razem skoro to drużynowa gra? Kinya, co ty na to? Tak jakoś piąteczek o 20:00 albo coś w te mańkę?

Fenji

Oglądałem trailer, wygląda ciekawie O_)O

Czy „O_)O” liczy się jako słowo? Bo jeśli nie to muszę jeszcze coś napisać.

@disqus_HN0WECFl99:disqus , myślisz, że da się tam pkować?

Aniol

Da się pkowac… i trzeba właśnie uważać bo niektóre bronie maja spory rozrzut i zamiast przeciwnika można swojego spuścić na ziemie (kodu niechce bo grałem juz na poprzednich betach wiec mam z automatu przedluzone 🙂 )

dziadu

Skoro nikt nie chce kodów to może ja bym spojrzał. A jako komentarz może wierszyk: „Stuk puk drewnianą nogą po chmurce, gul gul pyszny ten rum w menzurce.”

Kinya Turbgroszka

Jestem za. Zawsze to raźniej w grupie 🙂

Patryk Piotr Masowski

zagrałbym w taką grę a że oglądam zazwyczaj przetłumaczone updaty z tej strony to warto spróbować
🙂

Kinya Turbgroszka

wiadomośc na forum 🙂

Kinya Turbgroszka

wiadomość na forum 🙂

Kinya Turbgroszka

wiadomośc na forum 🙂

Archax

Widzisz stary nawet będę mógł Ciebie zabijać grając z tobą, genialne.

Kinya Turbgroszka

poszło na maila

Fenji

Nie zapominaj, że teraz wiem jak wyglądasz O_)O znajdę Cię.

poszło na maila

Joe Rachitynowy

Thx!

Joe Rachitynowy

łaaaa, zapomniałem, że dzisiaj black friday :/ Pewnie wieczór spędze chodząc po sklepach szukając bibelotów dla rodziny… tak wiem, że jestem taki polaczkowy ale promocja to promocja 😀
Twój discord Kinya jakby co?

Pasterz

Z chęcią pograłbym razem :). Odpowiedni komentarz:
Podniebni piraci na żaglowcach napędzanych silnikami rakietowymi polani futurystyczno-fantastycznym sosem. Gdzie się podpisać aby zaciągnąć się do załogi? 😀

Kinya Turbgroszka

+/- za godzinkę wyślę klucz na maila 😉

Pasterz

Ahoj – do zobaczenia w grze 😉

Tadeusz Sadowski

Jak tam wam idzie gra? Dostanę kluczyk bym mógł również potestować? Gra sama w sobie zapowiada się ciekawie, na pewno jest to odskocznia od innych gier o „podobnym” typie.

Pewnie, ze dostaniesz 🙂

Thixec

Cześć, posiadasz może jeszcze kod do tej gry? Nieźle to wygląda, to ten sam zespół od Revelation Online?

Kinya Turbgroszka

jeszcze mam – wysylam 😉

jacek

Hejka, po obejrzeniu filmików na YT gra przykuła moją uwagę, czy masz może jeszcze kodzik jakiś do wykorzystania? 😛 Będę ogromnie wdzięczny

Kinya Turbgroszka

pojszlo 🙂