Czy chcielibyście zostać Panami Przestworzy na swoim nowym wypasionym statku powietrznym w Cloud Pirates?

https://www.youtube.com/watch?v=U05KdLWPzFc

 

Deweloper Allods Team oraz międzynarodowy wydawca My.com, zapraszają Was do wzięcia udziału w drugim zamkniętym beta teście Cloud Pirates, który to rozpocznie się już jutro – 23 listopada. Będziecie mieli szansę objąć dowództwo nad jednym z wielu statków powietrznych oraz dowieść swoich umiejętności w podniebnych bitwach drużynowych.

Druga faza beta testów wprowadzi dwanaście nowych okrętów dla różnych stylów i taktyk bojowych. Dodatkowo, nowy system rozwoju kapitana, który nagradzać będzie za każdą rozegraną bitwę, niezależnie od wybranego statku. A gdy uda Wam sie odblokować 10 poziom kapitana, to otrzymacie dostęp do specjalnych umiejętności kapitańskich.

Zapisy do beta testów możliwe są na stronie głównej gry, ale już dzisiaj możecie zgarnąć klucz dostępu i przetestować tą grę.

Do rozdania mam 10 kluczy dostępu do II fazy beta testów i aby go otrzymać, wystarczy że zostawicie komentarz dotyczący Cloud Pirates i o długości minimum 6 wyrazów 😀

10 (dziesięć) pierwszych osób, które napisze odpowiedni* komentarz, otrzyma w dniu jutrzejszym kod pozwalający na zalogowanie się do beta testów Could Pirates. Kody wysłane zostaną na maila podanego przy rejestracji w Disqus.

*Ostateczna decyzja o tym, czy komentarz jest brany pod uwagę, należy do mnie.

25 KOMENTARZE

 1. Odpowiedni komentarz o could pirates by Archax. Nie wiem co mam napisać O_)O ale nudzę się czekając na CBT2 RO więc no chętnie w coś zagram (dopiero 2 grudnia nowe ligi w poe Q.Q).

 2. Dobra, to może pobawimy się w podniebnych piratów razem skoro to drużynowa gra? Kinya, co ty na to? Tak jakoś piąteczek o 20:00 albo coś w te mańkę?

 3. Oglądałem trailer, wygląda ciekawie O_)O

  Czy „O_)O” liczy się jako słowo? Bo jeśli nie to muszę jeszcze coś napisać.

  @disqus_HN0WECFl99:disqus , myślisz, że da się tam pkować?

 4. Skoro nikt nie chce kodów to może ja bym spojrzał. A jako komentarz może wierszyk: „Stuk puk drewnianą nogą po chmurce, gul gul pyszny ten rum w menzurce.”

 5. zagrałbym w taką grę a że oglądam zazwyczaj przetłumaczone updaty z tej strony to warto spróbować
  🙂

 6. Z chęcią pograłbym razem :). Odpowiedni komentarz:
  Podniebni piraci na żaglowcach napędzanych silnikami rakietowymi polani futurystyczno-fantastycznym sosem. Gdzie się podpisać aby zaciągnąć się do załogi? 😀

 7. Jak tam wam idzie gra? Dostanę kluczyk bym mógł również potestować? Gra sama w sobie zapowiada się ciekawie, na pewno jest to odskocznia od innych gier o „podobnym” typie.

 8. Cześć, posiadasz może jeszcze kod do tej gry? Nieźle to wygląda, to ten sam zespół od Revelation Online?

 9. Hejka, po obejrzeniu filmików na YT gra przykuła moją uwagę, czy masz może jeszcze kodzik jakiś do wykorzystania? 😛 Będę ogromnie wdzięczny

Comments are closed.