Jakiś czas temu opisywałam esencje, które wypadają w Ward of Elements i do czego one służą. Muszę się przyznać do błędu. Niestety tak czasem bywa, gdy ma się niepełne informacje a właśnie tak było na tamten dzień. Mam nadzieję, że teraz moja wiedza jest w miarę uzupełniona na ten temat. Jeśli nadal brakuje mi jakiejś informacji, to będę wdzięczna za podpowiedź.

Zacznę od początku. Otóż w zonie rajdowej x2 wypadają esencje różnego rodzaju (powietrza, ziemi, ognia i wody). Do niedawna wypadały pojedyńczo i tylko  1 osoba w rajdzie mogła taką esencję dostać. Albo zostało to już zmienione, lub też będzie w niedługim czasie, że gdy w skrzynce pojawi się esencja to dostaną ją wszyscy w rajdzie.

Od merchanta w dokach Lavastorm za 2 shardy możemy, a raczej TYLKO magowie mogą, zakupić Unadorned Steel Circlet. Cóż za niesprawiedliwość 🙁

esencje1

Już ten Circlet możemy nosić w appearance slot i wygląda całkiem całkiem. Jeśli go zexaminujemy to dostaniemy informację, iż potrzebujemy 10 konkretnych esencji (3+3+2+2) aby móc go upgrade’ować. Po połączeniu tego pierwszego z esencjami otrzymujemy już ulepszoną koronę, niestety nadal tylko do wyglądu.

icy-circlet

Ale to nie koniec 🙂 Oczywiście wszyscy wiemy, iż z zony Ward of Elements wypadają paterny na set fabledowy.  Otóż, gdy już mamy, hmm… a raczej mag ma, swoją czapkę T3 Ethermage Helm  (połączenie legendary T2 + pattern) to może ja połączyć z drugą wersją Circlet’a. Nie dość, pojawią się na tej czapce dodatkowe efekty (np.: +1 spell crit), to będzie mieć ona bardzo oryginalny wygląd, inny dla każdej klasy maga.

conju-crown

necro-crown

To na razie jedyne 2 czapki, które udało mi się podejrzeć. Trzeba powiedzieć, iż wyglądają wspaniale. Developerzy odpowiedzialni za wygląd z pewnością się postarali. Mam nadzieję, iż podobnie oryginalne czapki pojawią się również dla pozostałych klas. Zresztą, z zapowiedzi Fyreflyte, wynika że czeka nas trochę zmian w wyglądach na przykład płaszczy wypadających w Ward of Elements.

This is waaaay ahead of time, because the new art won’t be available until the next GU, but I wanted to let you all know about a couple of appearance changes that will be taking place so that nobody is caught by surprise (and hopefully nobody spends countless weeks farming a specific appearance only to have it changed on them).The 4 cloaks dropped by Aiden will have unique appearances attached to them, and will no longer be generic patterned gray. The appearances were custom created, and are comprised of much awesomeness.

The Glass Knuckled Fist of Lava and Wispy Wall of Air will both have unique new appearances attached to them as well.

Również Kender zapowiada zmiany w płaszczach wypadających w Bastionie, bo jak na razie to ich wygląd jest fatalny.

A gdybyście się nudzili, to proponuję poczytać przezabawny wywiad, czy też raczej rozmowę na temat zmian, które pojawiły się po GU51.

Ward of Elements: A brand new level 80 two-group raid instance has been added! This zone is balanced for players without a proliferation of raid gear, and should provide an exciting challenge to any group of 12!

RadarX: I’ve actually been in the zone on Test and I have to say the 5 feet I got before I had my Spleen pulled out through my eye socket was breath taking. Bonus points here for the use of „proliferation” in a sentence not referring to nuclear weapons.

Poprzedni artykułZam-fastycznie!
Następny artykułtekst do skasowania by Pikiel