Ooooo!!! Właśnie tak zareagowałam gdy zobaczyłam nowe mebelki dla carpenterów, które pojawia się wraz z Gu52. Aż mi się „morda” ucieszyła, a Pikiel odetchnął z ulgą, że nie będzie musiał mi kupować tych mebli z Marketplace 🙂

blue_furniture

Dopiero po chwili dotarła do mojej świadomości wiadomość, że nie wszystkie z tych widocznych na zdjęciu rzeczy będzie można craftować, ale mam szczerą nadzieję, że to chodzi o takie pierdółki jak poduszki czy grzechotka…

A pamiętacie jeszcze Hex Dolls? Do czasu wydania TSO były prawdę powiedziawszy jednym z najczęstszych przedmiotów pojawiających się w naszych slotach do charm. Więc właśnie te małe laleczki przejdą całkowitą przemianę wraz z Gu52. Dla przypomnienia, bo to już stare dzieje, oto jak wyglądają jeszcze teraz:

stare-lalki

A po GU52 będziemy mieć naprawdę niezłe charmy, zważywszy na to, że są craftowane.

70_mc_hexdolls

No i na koniec książki do pisania, i być może zdobycia sławy jako najlepszy pisarz Norrath. Książki będą robione przez sage, ze skóry zarówno normalnej jak i rare i do tego na każdy tier 🙂 No i muszę przyznać, że wyglądają ślicznie. W końcu będzie można biblioteki zapełnić pięknie wyglądającymi księgami. Dla pzrykładu książki T7 i T8:

ksiazka_t7

ksiazka_t8

O mały włos a zapomniałabym o jeszcze jednej zmianie, która nastąpi. Otóż również craftowane łuki, bandoliery czy torby na ranged broń również będą odnowione. No i czas najwyższy!

luki_70

Mam nadzieję, że to nie koniec miłych niespodzianek dla crafterów, jakie pojawią się w GU52…

Poprzedni artykułDla nudzących sie w pracy…
Następny artykułList pożegnalny…