Wraz z GU53 zobaczymy sporo zmian w itemach. Po pierwsze to praktycznie wszystkie przedmioty, które nie zostały zdobyte poprzez questy czy też kolekcje, zamiast „No-trade” staną się „Heirloom”. Dzięki tej zmianie, idąc do zony jedną postacią, będziemy mogli spokojnie brać rzeczy dla swoich altów i przekazywać im je za pomocą shared bank. Z pewnością duże ułatwienie i oszczędność czasu, bo w końcu nie trzeba będzie logować się na alty, aby coś tam dla nich wziąść.

Kolejną nowością będzie tag „Lore-Equip”, który również pojawi się na przedmiotach po GU53. O co z nim tak konkretnie chodzi? Otóż przedmioty będą posiadać 3 tagi: „Attunable, Heirloom, Lore-Equip”. W shared banku oraz w inventory będziemy w stanie mieć kilka takich samych przedmiotów o ile nie są jeszcza z’attunowane.

lore1

lore2

Jeśli z’attunujemy dany przedmiot, to straci on taga Heirloom i nie będzie można już go umieścić w Shared Bank.

lore3

Ciekawostka jest to, że możemy mieć w naszym inventory więcej jak jeden ten sam z’attunowany przedmiot na przykład z różnymi adormentami, ale oczywiście założyć na siebie możemy tylko jeden.

lore4

Pamiętać należy jeszcze o tym, że zaraz po tym jak GU53 wejdzie  w życie, caly nasz ekwipunek znajdziemy w torbach oraz Overflow jako „Attunable, Heirloom, Lore-Equip”, a więc mimo, że coś dotej pory nosiliśmy to i tak automatycznie stanie się „nienoszone” i będziemy mogli przekazać altom.

Poprzedni artykułDlaczego ogon ratongi nie ma futra? (konkurs rozstrzygnięty!)
Następny artykułPolskie rajdy