… na temat karcianki czyli Legends of Norrath. Jedni ją nienawidzą, inni ją kochają. Ja osobiście lubię co miesiać dostawać darmowe booster packi i sprawdzać, czy coś ciekawego z nich wypadło. Coś co będę mogła użyć (/claim) w grze. Ciągle mi się marzy lodowy mount, może kiedyś będę mieć w końcu szczęście… Ale nie o tym chciałam pisać. Ci, co się interesują na bieżąco LoN to wiedzą, że prócz darmowych co-miesięcznych booster packów pojawia sie również w miarę łatwa rozgrywka. Co miesiąc inna. Do niedawna, nagrodami były obrazy czy też inne śmieszne itemki. W tej chwili pojawiło się coś nowego. Za styczniowy scenariusz można dostać kapitalny potion na XP, który może sie przydać w lutym 🙂

Mogę się domyślać, że w lutym zobaczymy podobną nagrodę za nową miesięczną rozgrywkę.

To teraz powtarzam dla tych co jeszcze nie wiedzą. Każdy osoba, która opłaca co miesiąc subskrybcję, dostaje od SoE 5 darmowych booster packów. Prócz kart do gry, mogą być w tych booster packach, tak zwane „loot karty”, czyli karty z których możemy coś dostać i używać w grze, jak na przykład darmowy do, mount’y, płaszcze, obrazy, itd. Boostery należy regularnie otwierać, gdyż nie dostaniemy nowych jeśli nie otworzyliśmy poprzednich.

Więc, będąc w grze, otwieramy Legends of Norrath i idziemy do Collection Manager (wysuwane menu po lewej stronie). Widząc booster packi, wybieramy na nich „open all”. Następnie  za pomocą przycisku „Jump to…” (na górnym pasku) wybieramy: „redeemable items”. W tym momencie pojawiają się przed nami ewentualne przedmioty, które możemy przetransferować do gry. Niestety, czasem nie mamy szczęścia i nie dostajemy nic. Jeśli jednak coś tam wygraliśmy, to na karcie zaznaczamy „Redeem” a potem wybieramy „EQ2”. Po tej operacji, nasze przedmioty z LoN zobaczymy w grze w  oknie /claim.

Wszystkie możliwe „Loot Karty” można obejrzeć na stronie Legends of Norrath albo na Eq2.Zam.

Bardzo ważną rzeczą, nad którą toczy sie dyskusja, to poprawa wydajności serwerów. Dyskusja ta zainicjowana została przez Rothgara na forum Antonia Bayle, gdyż jest to najbardziej zaludniony serwer a tym samym są tam największe lagi. Mnie osobiście podoba się propozycja Rothagara, o tym, że gracze którzy idą AFK w zonach persistent po godzinie będą wyrzucani do Character Select. Oczywiście nie samo właczenia taga /afk będzie z tym powiązane, ale raczej brak jakiejkolwiek aktywności. Zresztą jest to na razie propozycja i zobaczymy jak będzie z czasem.

Poprzedni artykułLaboratoria Erudytów…
Następny artykułDostęp od 16go lutego przez zakup Digital Download!!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Dodam tylko, że za zrobienie kilku ostatnich kampanii w LON też dostaje się loot karty co kilka bitew i chyba najlepsza nagroda jaka z nich jest to skrzynka do sprzedawania z 15% marżą, szczególnie przydatna dla osób, które nie mają 3-letnich veteran rewardsów. O ile się nie mylę jest to nagroda za 4. bitwę z kampanii Ethernautów.