Jeszcze jestem podekscytowana tym, że dostałam od Kiary z SoE 2 darmowe klucze do Sentinel’s Fate do rozdania wśród czytelników tej strony. Klucze te uprawniają do rozpoczęcia przygody z najnowszym dodatkiem EQ2 już od 16-go lutego! Z tej okazji mamy mały konkurs, który będzie trwać do niedzieli, kiedy to OFICJALNIE ogłoszę kto wygrał. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Już dziś wieczorem ma być podana międzynarodowa lista dystrybutorów dodatku Sentinel’s Fate w wersji Digital Download. Przypominam, że dla osób spoza USA i Kanady, ta wersja będzie również umożliwiała rozpoczęcie gry od 16-go lutego. Z pewnością podam nazwy dystrybutorów, jak tylko zostaną ogłoszone.

Jeśli zakupicie dodatek w wersji pudełkowej, bądź też dostaniecie klucz do SF, to pamiętajcie, by NIE WPROWADZAĆ  klucza do 16go lutego, bo może się zbugować!

BONUS XP WEEKEND!! I to bardzo długi weekend bo aż do ranka 16go lutego, czyli do momentu GU55. Na amerykańskich serwerach zaczyna się już dziś o 3 pm pst, natomiast na europejskich o północy z piątku na sobotę.

Eligor vel Silverblade organizuje w sobotę rajd na Laviathana i być może (o ile będziemy mieć dobry setup) wybrane moby w Veeshan’s Peak po ostatnie mythicalowe updaty przed dodatkiem. Więcej informacji znajdziecie na FORUM. Bardzo proszę wszystkich o pomoc…

Strona Babagra.pl uzyskała w SoE status Fan Site, a to oznacza, że część oficjalnych informacji, będzie przekazywana do nas wcześniej, zanim ukaże się oficjalny komunikat. A to wszystko dzięki Wam!

Scenariusz na Battleground PvP: Capture the Flag został zmieniony. W tej chwili będzie dostępny jako 12 vs 12 graczy. Oznacza to, że po GU 55 będziemy mogli wziąść udział w scenariuszu na 1 grupę, x 2 lub też x4.

Zapowiadany przez Kiarę konkurs dotyczący Battleground PvP na serwerze testowym: „developerzy kontra gracze” został przesunięty na przyszły czwartek 18-go lutego i dotyczyć będzie WSZYSTKICH serwerów! Zaczynać się będzie o 4 pm PST czyli u nas o godzinie 1 w nocy z czwartku na piątek. Pokonanie ekipy developerów w scenariuszu PvP, zagwarantuje nam unikalny tytuł oraz inne nagrody.

Wraz z GU55 pojawi się nowe przejście w Steamfont Mountains (536, 127, 677) i prowadzić będzie do Butcherblock Mountains! Z BBM tez będzie mozna wzonować do Steamfont. Spore ułatwienie, bo do tej pory gracze na niskich levelach musieli cofać się do Greater Faydark. No i do tego dochodzi nowe połączenie gryfem pomiędzy BBM a DW (Darklight Woods).

Palendir, gracz z Antonia Bayle stworzył nową mape połączeń pomiędzy otwartymi zonami obejmującą również zony z  Sentinel’s Fate. Uwzględnia ona wszelkie gryfy, dywany i bezpośrednie połączenia wraz z informacją na jaki level są dane zony. Nie ma w niej ujętych dungeonów i instancji. Proponuję by, szczególnie nowi gracze w EQ2, zapisać ją sobie i z niej korzystać.

Poprzedni artykuł>>> KONKURS <<<
Następny artykułDigital Download dystrybutorzy znani!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Cieszę się, że strona została dostrzeżona przez SOE, bo tak jak pisałem parę tygodni temu w komentarzach, zasługiwała na to! Gratulacje! 🙂