… i to nawet ludzkim głosem 🙂

Otóż producent EQ2 postanowił opowiedzieć czego możemy spodziewać się wraz z GU56 oraz w następnych miesiącach.

Oczywiście Brenlo zapwenia, że członkowie zespołu technicznego pracuja cały czas na rozwiązaniem problemu z lagami, zonowaniem czy też problemami z innymi danymi.

Kolejną rzeczą to Shaders 3.0, które poszły na serwer testowy. Najprawdopodobniej zobaczymy je na serwerach live już w majowym GU, no ale oczywiście, jak dobrze wiemy, nic nie jest na 100% pewne.

New Halas, czyli nowe miasto startowe i siedziba barbarzyńców, pojawi sie w GU56. Wraz z nim poprawione zostana Thundering Steppes. A wszystko to zapoczątkowane będzie przez jakiś kataklizm, który pozwoli nam zobaczyć właśnie to nowe miasto. Najparwdopodobniej jakaś kometa spadnie na góry w TS i w ten sposób odsłoni się przejście do nowego miasta. Jedna smutna wiadomość, Guild Hall’e w Halas nie będą dostępne, przynajmniej w GU56. Podejrzewam, że pojawią się wraz z następnym.

Planowana jest zmiana podróżowania po świecie Norath. W tej chwili, szczególnie dla nowych graczy, podróżowanie pomiędzy zonami stwarza duże problemy. Dzwonki, łodzie, portale druidów, portale magów, dywany czy też gryfy. Trudno to czasem połączyć w jedną logiczną całość i dlatego możemy spodziewać się zmian. Osobiście nie obrażę się za portal druidów lub magów w Timorous Deep…

System opowieści, czyli zupełna nowość. Okno / opcja, która pozwoli nam połączyć opowieści związane z różnymi questami w jedną całość. W końcu Lore jasno wytłumaczone i dostępne w grze dla wszystkich, ściśle powiązane ze Złotą Drogą (The Golden Path), o której tak dużo ostatnio się mówiło.

No i oczywiście ciągła praca nad przedmiotami z Sentinel’s Fate. Jak wiem, część została już zmieniona. Do rzeczy fabledowych zostały dodane resisty oraz cały armor posiada miejsca na czerwone adormenty. W tej chwili na zmiany oczekują rzeczy Legendary. Pożyjemy, zobaczymy…

Poprzedni artykułW sumie to niewiele…
Następny artykułHotfix 30/31.03
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
malamysz

Ja to bym chciala wygrac w lotto i wtedy moglabym sie skupic na zdobywaniu tych fabledow, robieniu questow nowych i jeszcze bym sobie nowego ludka w halas stworzyla zeby mu domek udekorowac….

Throin

Niesamowite ile rzeczy lezy po tym dodatku. Rajdy, dropy rajdowe, lagi, balans klas, zmiany w aggro itd. Chyba nie ma jednej rzeczy poprawnie zrobionej w tym dodatku. I pomyslec ze mieli 1.5roku. Ludzi to juz jest tak malo na Runnyeye, ze szok. Nigdy tak zle nie bylo a bedzie gorzej.
Coz ja nadal obstaje przy tym ze to ostatni dodatek i sukcesem bedzie jak za 1.5roku zamiast dodatku wogole serwery beda funkcjonowac.