… dla nowych i starych graczy. Ostatnio miałam pytania co to jest i jak to się je, więc spróbuję wyjaśnić.

Recruit-a-Friend to program skierowany do graczy EQ2 tak by mogli zaprosić swoich przyjaciół do spróbowania gry. Do naszego znajomego wysyłamy linka do specjalnego triala, na którym nie ma ograniczeń co do levela i mozna przetestować wszystkie dodatki do Rise of Kunark.

Nasz przyjaciel dostaje w nagrodę płaszcz do biegania, 3x więcej XP jeśli grupuje sie z nami i dodatkowe 10% jeśli go mentorujemy. Do tego mamy możliwość przez 3 miesiące portnięcia się do siebie nawzajem bez względu na to gdzie się znajdujemy w świecie Norrath.

Jeśli naszemy zrekrutowanemu przyjacielowi przypadnie gra do gustu i opłaci kolejny miesiąc, to my otrzymamy darmowy miesiąc grania i jednego z dwóch specjalnych koni do wyboru:

Niestety, dzieki tak dużemu  wzrostowi naszego XP o ile grupujemy sie z postacią z drugiego konta, program ten wykorzystywany jest  również do power-levelingu. Ja osobiście jestem przeciwna takiej formie levelovania, no ale to jest gra komputerowa i ma nas bawić, więc każdy gra i robi to co lubi. 🙂

Poprzedni artykułDarmowy przedmiot z MarketPlace…
Następny artykułGildia na levelu 70!
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pat

coraz bardziej podoba mi się ten drugi konik 🙂

Kuben

Ten „undeadowaty” taki bidny, wychudzony, żebra na wierzchu… Szkoda by mi go jescze było zajeżdżać :PP U białego po osiodłaniu, dostrzegłem dosyć szeroką du*ę, ale idzie przywyknąć 🙂

Wichura

Ideą konta Recruit-a-Friend JEST powerleveling. RAF nie powstał jako promocja, która pozwala zdobyć dodatkowego mounta, ale właśnie jako konto z dużym bonusem do expa, aby zapraszani znajomi mogli szybko dogonić zapraszającego i normalnie z nim zacząć grać w end game. Jest to przemyślany ruch SOE, wynikający z prostej kalkulacji, że łatwiej jest zdobyć stałego klienta w osobie grającej w end game, niż męczącego się solo na low tierach nooba, który nie ma do kogo gęby otworzyć na znakomitej większości serwerów i który quitnie po 2 tygodniach do jakiegoś innego mmorpg, rozpowiadając, że EQ2 jest wymarłe.