… już jest dostępny na wszystkich serverach LIVE. Na razie tylko od Guide’ów (graczy, którzy współpracują z SoE) ale na tydzień przed GU56 pojawią się również NPC’e dające ten quest.

New Halas, miasto położone na Isle of Erollisi, jest już od dawna oczekiwane przez graczy. Wraz z GU56 odkryjemy zaginiony kontynent, który dryfował po morzu Frostfang po tym jak w Norrath uderzyły kawałki księżyca Luclin.

Nowe postacie zaczną w Pilgrim’s Landing. Aby dotrzeć do New Halas należy przepłynąć tratwą na kolejną wyspę, a potem udać się w lewo i przesmykiem pomiędzy górami dotrzemy do miasta.

Pozostali gracze będą mogli dotrzec do New Halas z Butcherblock Doków. Samo miasto przechodzi obecnie wielkie zmiany na serwerze Testwym.  Z małej klaustrofobicznej wioski, przeistacza się w miejsce tętniące życiem. Zgodnie z sugestią graczy dodano wiele nowych zabudowań oraz NPC’ów.

Sama Isle of Erollisi  ma do zaoferowania questy od levelu 1 do 20. Do tego 20 nowych kolekcji, w tym jedna czerwona widziana przez crafterów.

Poprzedni artykułCity Festival: FREEPORT
Następny artykułHmmm?!