Jak to z Betą bywa, już widać pierwsze zmiany nadchodzące w planach członkowskich, a przede wszystkim w planie brązowym oraz srebrnym.

SmokeJumper ogłosił, że osoby korzystające z tych 2-óch najtańszych planów, będą mogli zakupić dowolne klasy, z tym że bez możliwości zdrady na klasę przeciwną.

Największym problemem dla grających obecnie na EQ2X stanowi brak dostępu do Brokera i myślę, że chodzi o wszystkich memberów. Dostęp do brokera maja bowiem tylko gracze korzystający z członkostwa złotego i platynowego. Ale co z tego skoro większość ludzi gra na kontach brązowych czy tez srebrnych, które to nie mogą korzystać z usług Brokera, przez co ekonomia jest „odrobinę” zachwiana na serwerze EQ2X. No więc developerzy zaproponowali, że już niedługo będzie można zakupić  Kredyty Brokerskie z MarketPlace. Co to takiego?? A więc za 100SC będziemy mieć możliwość przeprowadzenia 10 transakcji za pomocą Bokera. Oczywiście Kredyty te będą również dostępne w większych ilościach.

A dla polaków, korzystających z EQ2 Extended z planu srebrnego i wyższych, mała podpowiedź… Na serwerach Live istnieje kanał „polacy”, pod który można podłączyć się również z serwera EQ2X (przetestowane!). Wystarczy wpisać w grze /join eq2.runnyeye.polacy. Zapraszamy.

Poprzedni artykułChciałabym serdecznie podziękować…
Następny artykułDouble XP Weekend!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Z brokerem dali czadu. Cóż SOE nigdy się nie nauczy, żeby nie dokopywać swoim klientom, którzy akurat PŁACĄ abonament. I tak broker okaże się bezużyteczny w EQ2X bo 85% ekonomii serwera będzie skoncentrowana na Isle of Mara, gdzie crafterzy z kontem Goldem/Plat będą zmuszeni i tak przychodzić osobiście i wołać na OOC by na pniu sprzedawać swoje wyroby. Są już nawet zwolennicy takiego oldschoolowego handlu, bo nie trzeba w ten sposób sprzedawać najtaniej, aby i tak sprzedać.

Z ciekawostek na serwerze EQ2X: ostatnio paru cwaniaków, którzy przenieśli postacie, poszło na automentorach zebrać wszystkie stare mythicale za low level raidy i co chwila pojawiały się komunikaty, że został zlootowany właśnie charm z wampira w bloodlines czy kolczyk za raidy z Fallen Destiny 🙂

Pikiel
Pikiel

Swoja droga Aza, lezka sie w oku kreci jak czlowiek sobie przypomina te stare rajdy… ehhh