… problem z serwerami EQ2. Od 10 rano do 22 trwa konserwacja wszystkich serwerów odpowiedzialnych za serwis, jak i Sklep Station. Również Login serwery mogą być chwilowo niedostępne. Serwery Battleground’ów zostały wyłączone na te 12 godzin.

A poza tym to już wkrótce możemy się spodziewać nowych mebli od Hua-Mein w Stonebrunt Highlands. Sprzedawać je będzie merchant Nin Yung, no i kupić je będziemy mogli przy odpowiedniej frakcji.

Poza tym bardzo interesująca zmiana w Research Assistant poszła na serwer testowy. Otóż w naszym Knowledge Book już niedługo pojawi się opcja wyszukiwania nie tylko masterów, ale i spelli dotychczas craftowanych przez scholarów, czyli Journeyman oraz Expert. I to bez potrzeby biegania do NPC’a w mieście/ Guild Hallu. Oczywiście wywołało to panikę wśród crafterów, no ale na zdrowy rozsądek, kto będzie chciał czekać ok. 15 dni na experta po to by później czekać ok. 30 dni na mastera?? Wydaje się logiczne, że postacie na najwyższych levela’ch jednak zlecą zrobienie expertów… Zresztą zobaczymy jak będzie. Czas pokaże…

Aza vel Wichura, już jakiś czas temu opisywał jak zdobywać darmowy Station Cash. Wraz z niedawno uruchomiona opcją gift’owania z Marketplace, można było nasze podstawowe konto nieźle obdarować. Obecnie opcja ta została wyłączona, aby „uszczelnić” system i uniemożliwić wysyłanie prezentów z MarketPlace. „Gift’owanie” będzie włączone w przeciągu paru dni z zastrzeżeniem, że konta na EQ2X o statusie brązowym, nie mogą z niej korzystać. Obecnie wiele osób otrzymało ostrzeżenie oraz zostało zbanowanych. SmokeJumper napisał, że rekordzista wysłał na swoje główne konto prezenty aż 596 razy…

Poprzedni artykuł„Delikatne” zmiany klasowe??
Następny artykułWłaśnie trwa …
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

596 razy 🙂 Przypomina mi się konkurs, który kiedyś był na PcLabie, trzeba było wysłać odpowiedź na proste pytanie i swoje dane osobowe. Organizatorzy zaznaczali, że można wysłać tylko jedno zgłoszenie i będą sprawdzali dane, to jednak nie przeszkodziło jednemu kolesiowi dostać dożywotniego bana na swoje dane teleadresowe, bo idiota wysłał ponad 3000 maili.

Wichura

Widzę już lukę w tym ich „zabezpieczeniu”, ale napiszę o tym jeśli się potwierdzi.