Jak zostało ogłoszone na forum SOE parę dni temu pierwsze zaproszenia do bety nowego dodatku zostały rozesłane zarówno  dla graczy z E2Live jak i EQ2X.

Niestety ale po 2 dniach funkcjonowania, forum Bety na forum EQ2 Live zostało wyłączone i przeniesione na forum EQ2X. Powiem szczerze jest to jak dla mnie bardzo dziwne zachowanie SOE, które wyraźnie pokazuje, których graczy ceni SOE bardziej. Zostało to zrobione bez ostrzeżenia a dotychczasowe tematy z tego forum zostały usunięte.

W czasie tychże przenosin nastąpił swego rodzaju „przeciek” ze strony SOE na temat dodatku, gdyż przez kilka minut forum to było całkowicie dostępne dla wszystkich osób zalogowanych na forum. Również posty developerów z forum Bety poszły do Dev trackera i były widoczne dla wszystkich, którzy je czytają.

Dzieki temu dowiedzieliśmy się „nieoficjalnie” paru rzeczy:

  • że możemy spodziewać się publicznych questów w nowym dodatku
  • że jest zona rajdowa x 2
  • że wszystkie moby, nawet te ze strzałkami w dół, maja bardzo dużą ilość życia i do tego dość mocno biją bo wg. developerów nowy dodatek ma być wyzwaniem
  • że aby wzonować do niektórych zon rajdowych należy wpierw ukończyć questy „heroic” w zonach grupowych
  • że mounty obecnie w końcu nie zawisają w powietrzu jak dotychczas gdy biegną pod górkę, ale dosłownie „dopasowują” , czyli pochylają się w przód i w tył oraz na boki

Ogólnie wiekszości ludzi z Live nie spodobała sie wizja rejestrowania się na forum EQ2X aby móc wypowiadać się na forum Bety. Ale niestety nie mogę podać linka do dość długiej dyskusji na ten temat, które była w dziale ogólnym forum, gdyż została ona przeniesiona niewiadomo gdzie….

Poprzedni artykułNajlepszego w Nowym Roku!!
Następny artykułMerge, Frostfell i inne Bzdury…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Jedno słowo żenada.