… to niespodzianki przygotowane przez SOE dla tych co logują się do Everquest 2 każdego dnia po uruchomieniu dodatku Destiny of Velious. Post ten z pewnością będę uaktualniać w miarę jak będą ujawniane kolejne upominki na nadchodzące dni…

28.02 / 01.03 – Tylko w ten dzień możesz ulepszyć swój dodatek z wersji standardowej na kolekcjonerską za 25$.

1/2.03 – Wyścig statków powietrznych! Gracze będą mieć możliwość brania udział w wyścigach na statkach powietrznych dostarczonych nam przez gnomów na 3 różnych trasach:

  • Butcherblock Mountains to bardzo niebezpieczna trasa
  • Tenbrous Tangle to najdłuższa trasa
  • Lavastorm to trasa gdzie wymagana będzie precyzja

Wszyscy uczestnicy wyścigów dostana nagrody, zwycięzcy natomiast dostaną tytuł oraz mozliwość latania tym statkiem przez określony czas ale tylko w tych 3 zonach… Event ten trwa tylko 1 dzień!

22/23.02 – czyli wczoraj i jeszcze dzisiaj w Europie (przez 24 godziny od uruchomienia serwerów) , do zdobycia  jest potion, który da nam iluzję Othimir! Wystarczy po zalogowaniu nacisnąć na ikonę Nipik’s Gift widoczną na ekranie powitalnym  i kupić go za zero SC… Bądź znajdziemy go w MarketPlace -> Expansion.

23/24.02 –  podwójny XP dla gildii

24/25.02Character transfer token z MarketPlace za zero SC! Dozwolonych jest 5 darmowych przenosin na konto…

25/26.02 – dzień zniżek w MarketPlace na przedmioty związane ze śniegiem i mrozem…

26/27.02 – Double XP Day zarówno do adventure xp, jak i AA oraz craft

27/28.02 – Loot BONANZA Day! Wszystkie namedy mają 100% szansę dać legendary/fabled skrzynkę, a rare namedy maja podowjaona ilość lootu w skrzynce.

Poprzedni artykułA w EQ2 darmowy transfer postaci…
Następny artykułAether wyścigi w EQ2!
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

A wiadomo, czy te transfery darmowe to dotyczą też kopiowania z live do eq2x? Swoja droga to straszny fail SOE zaliczyło z serwerami eq2x wczoraj, skille znikały z hotbarów po przezonowaniu, zonowanie trwało po 20 min, a potem jeszcze pojawiła się kolejka na serwer mimo że miał medium load. Do tego miejsca w kolejce się nie przesuwały i stało się w niej wieczność. Koło 3 rano jak próbowałem się zalogować byłem 6608 w kolejce na serwer lol.

Wichura

Lol ale dodatek SF albo DoV jak się kupiło to już był na oba te „osobne” konta.

Wichura

No tak, SOE dało bonusik i już cała gildia ma 300 AA…