… questami i możliwościami jakie się przed nimi otworzą wraz z nowym dodatkiem.

Zacznijmy od carpenterów. Zrobienie frakcji crafterskiej dla Foremagers of Thurgadin pozwoli im bowiem na zakup nowych przepisów, a z nich będzie można zrobić między innymi takie rzeczy:

Wszystkie rzeczy jakie crafterzy będą mogli zrobić, znajdziecie zaprezentowane na stronie Niami, Eq2Traders. Oczywiście to nie wszystkie meble dostępne z Velious, znajdziemy bowiem tam mnóstwo mebli jako nagrody z questów oraz do kupna od merchantów.

Przejdźmy do innych crafterów… Otóż tailor, armorsmith i weaponsmith będą mogli dla nas zrobić rzeczy do wyglądu, oczywiście pod warunkiem że mają przepisy kupione po zrobieniu frakcji.

Oczywiście prócz rzeczy typowo do wyglądu crafterzy mogą liczyć też na specjalne przepisy z „normalnymi” statystykami z kamieni wypadających z instancji grupowych, a są ich 4 rodzaje:

A zrobić z nich można na przykład:

Ale nie byłoby dodatku, gdyby nasz najlepszy developer, Domino, nie dostarczyła dodatkowych przeżyć… Nie będą już wspominać o mountach dla crafterów, ale powiem o nowej sygnaturze, która nagradza nas wspaniałym szalem… Gdy go używamy w czasie craftu, mamy szansę, że wykonamy dany przepis BEZ zużycia produktów! Tak tak… wyobraźcie to sobie, robicie sobie adornment „superior” i mana zostaje nam w plecaku na nasz kolejny produkt…

Poprzedni artykułPrócz dodatku, jutro także…
Następny artykułPamiętacie quest…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Throin

Pamiętam swego czasu były countery w crafcie, jeden był taki co zwiększał skilla w danym crafcie (weaponsmith, armorsmith itd.) i był też bardzo rare counter że dostawało się rare składnik i chyba podobny do tego szala counter, że natychmiast crafcenie kończyło się sukcesem i dostawało się drugi ten sam przedmiot.

Wichura

Tylko te 5 do XP tradeskillowego na 90 lvlu to lekki fail.