… eventu na odbudowę Spire Wizardów i Kręgu Druidów w zonach z Destiny of Velious.

Developerzy nie przewidzieli, że aż tyle osób będzie brało w nim udział i w przeciągu kilku godzin osiągnięty zostanie poziom 99% odbudowy, kiedy to powinny pojawiać się epiki. Epiki się nie pojawiły i event został wyłączony

Dlaczego został wyłączony? Pewnie nie wszyscy pamiętacie ostatni event na przebudowę Spire, kiedy to niewiele osób brało w nim udział i niektóre serwery nie były w stanie ukończyć budowy. Otóż patrząc na tamten event developerzy obniżyli ilość XP za PQ i questy, który liczony jest dla szybkości odbudowy Spire, tak by wszystkie serwery mogły go zrobić… Niestety nie przewidzieli, że w porównaniu do tamtego eventu, tutaj PQ robiło po kilkadziesiąt osób albo i więcej, przez co w przeciągu paru godzin osiągnięto stan 99%.

Event został wyłączony, tak by dać szansę innym osobom na wzięcie w nim udziału. Zgodnie z informacją od Domino, serwery na których postęp w odbudowie był powyżej 50% (Antonia Bayle, Butcherblock, Crushbone, Everfrost, Freeport, Guk, Permafrost i Splitpaw)  będzie on cofnięty do 50%.

Event powróci za kilka dni…

Poprzedni artykułPierwsze informacje o Planetside 2
Następny artykułJuż są do obejrzenia…