No dobra… przyznaję się! To ja sabotowałam wdrażanie tego GU żeby móc w spokoju skończyć czytać książkę 🙂

23:30 – po wielu godzinach oczekiwania rozpoczęło się powolne ściąganie GU… W międzyczasie SmokeJumper odpowiadał na ataki graczy na forum zapowiadając jednocześnie hotfix na jutro.

*********

No dobra, już wiem, że na amerykańskich serwerach też nie jest za ciekawie… U niektórych postaci  AA resetuje się przy każdym zonowaniu, u innych nie można w ogóle zresetować. Niektóre przedmioty zostały źle oznaczone i zamiast np.: ring są teraz wrist… Inne (torby, banki) automatycznie z’attunowały się do postaci i dotyczy to przedmiotów, nawet tych, które nie możemy używać. Ten bug wiadomo, że pójdzie jutrzejszym hotfixem, co w skrócie oznacza, że przypisanie przedmiotów zostanie ponowanie zresetowane.

*********

W najnowszym komunikacie, Amnerys podała, że Splitpaw będzie udostępniony o 2:30 czasu PDT czyli 23:30 czasu warszawskiego…

We apologize for the delay in opening the EU servers. We just got a new ETA from our International Operations team and they are expecting servers to be back online around 2:30 pm PDT.

Again, we’re very sorry for the inconvenience and delay in our orginial estimate.”

*********

Właśnie wróciłam do domu. Godzina 21:40. Oficjalnie już jesteśmy po GU61…

Oficjalnie to może i tak, ale Splitpaw nadal leży. Jedyny komunikat jaki się pojawia to taki, że mój klient nie odpowiada wersji aktualnej wersji serwera. Ups…

Okazuje się, że nie tylko ja mam taki problem. Chciałoby się powiedzieć „uff całe szczęście” ale tak naprawdę to chciałabym się móc zalogować i ustawić AA!

 

Poprzedni artykułW końcu…
Następny artykułPatrząc na GU61…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

A propos ustawiania AA, da się jakoś ustawić w opcjach, żeby gra nie wrzucała na hotbary skilli sama po każdej zmianie AA? Strasznie to irytujące, że wszystkie skille pochowane w makrach, wrzucają się na hotbary po zmianie AA.

chivasa

Wlasnie wrocilem z kina (CONAN) i z rynku. Glodny zalogowania sie i zobaczenia nowosciu dostalem kubel zimnej wody 🙁 Jest 02.50 dnia 26.08 i pupa blada…. nic z tego ahhhhhhhhhhh…. a jutro Raid, wszystko trzeba ustawic, zalozyc adormenty etc a jak czlowiek wraca z pracy o 18 to kiedy ma miec na to czas. Stupid SOE!!! Dobranoc a w zasadzie dzien dobry grrrrrrr