… z ostatnich dni.

Od kilku dni, postacie logujące się do gry dostają pocztą różne Haloweenowe przesyłki. Pewną ciekawostką jest żaba, czyli Tricky Toad, którą to możemy postawić w naszym domu jako peta. Otóż, jeśli zdecydujemy się ją pogłaskać po brzuszku to dostajemy buffa na 6 godz, który to będzie przypadkowo zmieniał nam iluzje przy każdym naszym zonowaniu.

 

Oto przykład kilku iluzji jakie dostałam, ale jest ich zdecydowanie więcej:

Można też zamienić się w robaka i postraszyć ludzi 😉

Jak pisałam parę dni temu, od Nights of the Deed merchanta można kupić mounta w postaci chmury trującego gazu za jedyne 300 kukurydz. Nie wszyscy jednak wiedzą jak zdobyć te kukurydze. Otóż, wszystkie słodycze wypadające nam z zabitych mobów, można wymienić na tę właśnie kukurydziana walutę. Goblin, który nam dokona tej wymiany nazywa się Grabby Gigglegibber i znajduje sie w każdym mieście Norrath, w okolicy merchanta NotD. (Okolice to nie znaczy, że zaraz obok 😀 )

Oczywiście, zawsze można wybrać drogę na skróty i zakupić Haloweenowe słodycze u brokera, aby następnie je wymienić na słodka kukurydzę. Oto spis wszystkich tych przysmaków:

Chocolate Bar, Cupcake, Caramels, Cherry Gumdrops, Candy Corn, Chocolate Buttons, Cotton Candy, Chewing Gum, Fruit Flavored Hard Candy, Fudge, Green Chocolate Buttons, Gum Ball, Gumdrops, Gummy Worms, Jawbreaker, Jelly Beans, Licorice Candy, Licorice Rope, Lollipop, Marshmallows, Nutty Chocolate Bar, Peanut Brittle, Popcorn Ball, Red Licorice, Taffy, Were Cupcake.

Dla tych nie zainteresowanych latającymi mountami, polecam zdobycie mounta z Cytadeli Vu’ul. To zona rajdowa x2 w Drunder. Zabicie ostatniego nameda, czyli Królowej, daj nam szansę na otrzymanie mounta zwanego Quardor the Stout. Osobiście jeszcze nie widziałam tego mounta, ale słyszałam, że animacja biegu jest kapitalna. Otóż podobno gdy zaczynamy na nim biec, to w naszych rękach pojawia się kij z marchewką, za którą to goni ten dzik 🙂

Poprzedni artykułPo GU62 zobaczymy…
Następny artykułJeśli posiadacie…