… który to od czwartku 1-go grudnia zastąpi wszystkie poprzednie Launchery.  O planie SOE dotyczącym nowego Launchera wspominałam już w kwietmiu,  a w związku ze zmianą serwerów na tryb Free-to-Play, postanowiono wykonać tę zmianę przed GU62.

Jaki ma być nowy Launcher? Zgodnie z tym co napisał SmokeJumper:  lepszy i zdecydowanie szybszy w aktualizacji plików gry.

Co to dla nas oznacza?

Nie będzie trzeba przeinstalowywać gry – nasz Launcher automatycznie zaktualizuje się do nowszego po uruchomieniu.

Co jeśli nie chcemy tej nowej wersji i zdecydujemy się na użycie starego Launchera? – Niestety, ale nowy launchapad jest potrzebny aby móc rozpocząć grę, więc nie ma wyjścia. Nasz stary Launcher zostanie automatycznie zaktualizowany do nowej wersji.

SOE opublikowało mały przewodnik opisujący dokładnie jak zainstalować nowy launcher.

Gracze używający Launchera 3 będą mieć aktualizację podobną do tej jak aktualizują grę – klikną przycisk i samo się zrobi. Na pulpicie pokaże im się także nowa ikona. Przy następnym uruchamianiu gry będą już widzieć nowy Launcher, no chyba że zdecydujecie się wyłączyć grę i uruchomić nowy Launcher, by móc go obejrzeć.

Także gracze używający Station Launchera będą mieć w pełni automatyczna aktualizację, po której to pojawi się nowa ikona na pulpicie. Jeśli używaliście Station Launchera do innych gier SOE, to niestety, ale będziecie musieli zainstalować Launchery do każdej z tych gier. Więcej info znajdziecie w poście napisanym przez DanKinney’a.

Uparci gracze, którzy używali dotychczas najstarszej wersji Launchera tzw. „jedynki”, także będą mieć wymuszoną aktualizację. Po uruchomieniu i rozpoczęciu aktualizacji, zobaczycie na swoim ekranie dwa Launchery– stary i nowy, a po zakończonym procesie pojawi się nowa ikona na waszym pulpicie. Od tej pory musicie już używać najnowszego Launchera by zalogować sie do gry.

W opcjach Launchera ( mały przycisk z młotkami), będziemy mogli wybrać, czy chcemy mieć wszystko instalowane od razu, czy też chcemy by działał na zasadzie „streaming”, czyli ściągał pliki gdy my już gramy.

 

 


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554