Na dobre czy na złe? To zależy jak na nie spojrzeć 🙂

Na pewno zadowoleni będą ci gracze, którzy zdążyli kupić mounta za tokeny DM, kiedy kosztował tylko 500DM. Nie wiadomo dokładnie kiedy, ale cena na tego mounta uległa „ninja” zmianie i w tej chwili kosztuje on już 1500DM.

Poza ceną mounta zmieniono także cenę amunicji i w tej chwili nie jedna strzała kosztuje 1 DM, ale można kupić od razu 50 strzał za 20 DM. Jestem przekonana iż zmieniono pewnie ceny również na inne przedmioty, ale przyznam się, iż nie wiem konkretnie na które, gdyz ja osobiście byłam zainteresowana tylko mountem.

Od dziś mamy także zmianę w formie oceniania instancji tworzonej poprzez Dungeon Maker. Nie ma już 5-cio gwiazdkowej oceny za styl i kreatywność a raczej czy instancja nam się podobała czy też nie. To zdecydowanie dobra zmiana, bo wiele instancjo doprowadzało mnie do furii, kiedy gracze stawiali 15 mobów zaraz po wzonowaniu i bez sensownie umierało się po kilkanaście razy by móc przejść ten odcinek.

Gracze prosili także by móc publikować (udostepniać innym graczom) więcej jak jedna instancję. Od dziś mogą to być 3, w zależności od tego ile mamy dostępnych map. Im więcej map, tym więcej możliwości do opublikowania 🙂

Wiem, że wielu z Was nie korzysta z instancji tworzonych przy pomocy Dungeon Maker, ze względu chociażby na przymus grania Avatarem a nie swoja postacią. Mi osobiście to nie przeszkadzało i dość często biegam po tychże instancjach, bo za ukończenie nie dość, że dostaje się tokeny to jeszcze XP na postać, która jest zalogowana do gry.

Ci gracze, którzy chcieliby biegać bo tychże instancjach, ale odpychają ich Avatary, będą z pewnością bardzo zadowoleni. Nie dość, że od dziś Avatary zostały wzmocnione to jeszcze do tego w dniu wczorajszym SmokeJumper ogłosił iż trwają prace nad zmianą kodu, tak by umożliwić nam granie na naszych własnych postaciach w tychże instancjach. Zmiany te poszły na serwer Testowy i najwcześniejsze wprowadzenie ja na pozostałe serwery to styczeń, czyli jakieś 2 -3 tygodnie.

Po wprowadzeniu tych zmian będzie można:

  • nadal używać Avatara o ile będziemy mieć na to ochotę;
  • by móc użyć naszej postaci musi ona mieć minimum level 20;
  • grupa wchodząca do instancji z Dungeon Makera musi być złożona albo z postaci z gry albo z Avatarów – nie ma możliwości miksowania pomiędzy tymi dwoma typami.

Dungeon Marki (tokeny) zostały na razie wyłaczone na serwerze testowym, tak by móc jeszcze bardziej zbalansować ceny za nagrody. W skrócie oznacza to, że z pewnością ceny za itemy pójdą w górę po wprowadzeniu tychże zmian w Nowym Roku na serwery Live.

Poprzedni artykułGracze z Nagafena…
Następny artykułPrezentów moc!
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Smoldas

super

Darkcultist@Konrad

Cześć Kinya, słuchaj, łatwo da się wyfarmić te DMki? I nie ma problemu abym bez AoD zdobył tego mounta? BO jak nie ma problemów, to kurcze, mega mount się szykuje. Świetnie wygląda i lata. Lepiej iść do dungeonów z grupką, czy raczej iść solo farm? Bo widziałem że ludzie tworzą Dungeony tylko na farmę DMków. Wesołych świąt, tak btw :).

Darkcultist@Konrad

Yyyyy :(. Zasmuciłaś mnie tym że trzeba mieć AoD żeby coś kupić. No cóż, więc zabieram się za DoVa. Ahh, to SoE. Na wszystkim musi zbijać kasę :).