… a co tam. Mam radochę niesamowitą bo po 3-ech miesiącach, kiedy to RRC Alliance, próbowało rekrutować nowych graczy czy tez ubrać naszych rekrutów, mamy  w końcu progress!

W dniu wczorajszym udało nam się zabić 2 pierwsze namedy w Temple of Rallos Zek: Foundation of Stone [Challenge].

Jeśli chodzi o pierwszego, Munderad, to miałam nastawienie, że w końcu musimy go zabić i już. Z drugim, Undr, miałam pewne obawy… Jak to Stuk skomentował: „przestań szerzyć defetyzm”.

W każdym bądź razie chciałam bardzo bardzo serdecznie podziękować całej naszej polskiej ekipie za 100% obecności w ostatnim czasie i wspieranie mnie, kiedy to szukałam nowych ludzi do naszego Alliansu.

Poprzedni artykułPierwsze parę dni w Star Trek Online…
Następny artykułCo tam słychać u SOE?
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawka

Wystarczylo tylko zwrócić uwagę lekarzom ze maja curowac, szmatom by staly z tylu, dps ma sie przełączać na ady … i marchewie by się nie wpierdzielał i raz dał nam zrobić swoje… co ja mam powiedzieć? gratuluje… ale tak chyba powinno zawsze być – bylo przeszlo 30 osób na rajdzie – może czas zacząć usadzać tych co się jednak nie umieją zastosować… o- jak prywata to prywata! Ja chcę dalszego progresu!

Pawka

Zamordyzm trzymac! To nie familijny alliance tylko progresowy!! 🙂 Ja bym chcial tak na szybko Hall of Legends bo mi na Pablockim troszke brakuje… a potem robta co chceta 🙂