… od momentu przejścia Vanguard: Saga of Heroes na model F2P, a już w najbliższym tygodniu szykują się spore niespodzianki dla graczy Vanguarda.

W piątek Silius zakomunikował, iż już niedługo gracze zobaczą nowe moby rajdowe, które to znaleźć będzie można na poszczególnych kontynetach. Szczególnie zadowoleni będą starzy gracze Vanguarda, którzy to już od dawna nie widzieli nowych zon, namedów w tejże grze.

Również nad zoną City of Brass ruszyły ponownie prace. Znajduje się ona bowiem na serwerze testowym od listopada 2011 roku. Ma to być zona na 55 level w której z 13 namedami.

W poście Siliusa, znalazło się także jedno, intrygujące zdanie: „nowy system, który będzie nagradzał wszystkich graczy i wzmocni chęć zwiedzania Telon”… Ciekawe co to może być 🙂

 

 

4 KOMENTARZE

  1. nowy system, który będzie nagradzał wszystkich graczy i wzmocni chęć zwiedzania Telon

    … czyżby… achievementy!??

  2. Tak, wszyscy w grze już od dawna na kanałach publicznych mówią o AA. Szkoda, bo to pewnie zabije to co w tej grze jest najlepsze czyli poziom trudności.

  3. @Rach Jeśli masz na mysli AA jako punkty takie jak w EQ2 do wydanaia w drzewkach, to Silius powiedział że prace nad tym zostały wstrzymane pare lat temu i obecnie nawet nie wrócili do tego tematu. Nie powiedział, że ich kiedyś nie będzie, ale stwierdził, że system ten nie jest obecnie na tyle gotowy aby myśleć o tym by szedł Live. Wpierw CoB a potem inne rzeczy nad którymi wstrzymali prace…

Comments are closed.