… oto co zobaczymy w Norrath już w połowie września 🙂

Zgodnie na najnowszą informacja dotyczącą planów na ten miesiąc związanych z EQ2, w połowie września zobaczymy nową instancję rajdową i grupową zwaną Sleeper’s Tomb. Tomb ten, służył za więzienie Kerafyrmowi przez wiele lat, póki nie został oswobodzony. Obecnie zagraża Skyshrine, a my z pewnością będziemy musieli stoczyć walkę z jego strażą przyboczną znajdującą się właśnie w tejże olbrzymiej grocie.

Jeśli zainteresowała Was ta historia, to możecie poczytać na naszym forum historię Kerafyrma, najpotężniejszego smoka Norrath.

I tak jak się spodziewałam, w artykule o wrześniowych planach zobaczyliśmy również zapowiedź nowych przedmiotów Ethereal: Charmy. Nadal jednakże nie wiemy dlaczego możemy je spotkać w świecie Norrath. Wiadomo jest tylko jedno, prowadzą nas one do najbliższego dodatku…

Na forum EQ2 można znaleźć wiele domysłów związanych z nadchodzącym dodatkiem, ale przewijają się głównie dwa tematy o tym co tez możemy zobaczyć pod koniec tego roku. Po pierwsze to być może będzie to mieć coś wspólnego z planem Ethernere, czyli światem pomiędzy życiem a śmiercią, lub też Ultera, plan poprzedzając Ethernere. Druga możliwa rzecz to Realm of Heroes, czyli miejsce gdzie po śmierci udają się bohaterowie, bo to w końcu bronie i charmy związane z bohaterami możemy obecnie spotkać w Norrtah.

No nic, poczekamy co nam przyniesie dodatek, i to chyba już niedługo, bo zgodnie z zapowiedziami z E3, ogłoszenie nazwy dodatku ma się odbyć na początku września…

Poprzedni artykułSkrzynki Fincha…
Następny artykułCoś się zbliża…