…. szykuje się nam w niedalekiej przyszłości.

Po pierwsze, to przepraszam za małe opóźnienie w postach, ale niestety, złośliwość rzeczy martwych (czyt.: komputer w stanie krytycznym), więc następnych parę dni może być „dość ciężkich”. Dobra nowina to taka, iż Doktor Pikiel  Samo’Zło osobiście zajmuje się tym pacjentem 🙂

Wracając do tematu, to w ciągu najbliższego tygodnia, może 2-óch gra Vanguard: Saga of Heroes doczeka się zupełnie nowego forum. Zgodnie z zapowiedzią Zatozi, będzie to ten sam rodzaj forum co testowany jest obecnie w czasie bety Planetside 2.

Zgodnie z informacjami Brasse, która to wpadła na forum VG:SoH aby pogadać o przenosinach, dotychczasowe forum będzie zachowane przez minimum 2 mc jako archiwum tylko do czytania. Po pewnym  czasie gracze dostaną informacje z 30 dniowym wyprzedzeniem, iż forum zostanie usunięte. Stare forum nie będzie utrzymywane w nieskończoność ale maksymalnie kilka miesięcy.

Jeśli chodzi o dostęp do nowego forum, to zgodnie z informacją Brasse, gracze będą musieli się na nim ponownie zarejestrować i niestety „nicki” na nowym forum będą na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy„, ale… No właśnie, jeśli jakaś osoba aktywnie uczestniczyła w dyskusjach na forum, a ktoś inny będzie szybszy i zarezerwuje sobie dany nick, to przez 2 tygodnie po uruchomieniu nowego forum można napisać maila do forum-admin@soe.sony.com z prośba o zmianę nicka osobie „podszywającej się” i przypisanie go temu właściwemu kontu.

Odpowiadając na pytania na forum VG, Brasse użyła interesującego stwierdzenia „kiedy tylko przeniesiemy wszystkie starożytne fora do kostnicy„… Mogę się domyślać, iż dotychczasowe stare forum Vanguarda idzie jako pierwsze na odstrzał, bo jest to zdecydowanie najmniejsze forum. Za jakiś czas pewnie fora wszystkich pozostałych gier SOE zostaną wymienione na nowszą wersję.

Druidzi w Vanguardzie również doczekają się zmian w swojej klasie, i to dużych zmian. Na serwer testowy trafiło właśnie wiele poprawek dotyczących tej klasy, jak chociażby dodanie 3 stancji:

  • Heirophant’s Blessing – zwiększa efektywność Lighting Strike, Wild Growth ,Venomous Thorns, Solar Flare o 25%i również daje tym zdolnościom  50% szancę na zdobycie 1 punktu Phenomena.
  • Lunarian Ire – zwiększa obrażenia Call Lightning, Deadly Swarm, Earthquake, Ire, Starfall o 20%.
  • Okeli’s Guise – zwiększa efektywność Life Stream, Restore, Sooth, Soothing Rain o 20%, również regeneruje 1 punkt Phenomena co 10 sekund.

Poza tym zmniejszono wartość bazowych obrażeń następujących spelli: Call Lightning, Deadly Swarm, Earthquake, Ire oraz Starfall.

Oczywiście, jak w każdym przypadku tak dużych zmian klasowych, na forum Vanguarda rozgorzała zacięta dyskusja. Osoby grające tą klasą mogą oczywiście zrobić /copy swojej postaci i spróbować zmian na serwerze testowym. Co dokładnie z tych zmian trafi na serwery Live, zobaczymy z pewnością już niedługo.

A na koniec miła niespodzianka od ekipy Vanguarda. Otóż na Facebooku jest konkurs i 10 wylosowanych osób dostanie 1000SC. Wystarczy posiadać konto Facebook i podać swoje dane (mail, nick w grze – nie podawać nazwy konta) na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie. Konkurs ten trwa jeszcze kilka godzin (do 21-ej czasu polskiego).

Poprzedni artykułJuż dziś wieczorem…
Następny artykułPrawda jest taka…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
przemo

czemu wszystko musi byc na syfbuku?