… udamy się na wycieczkę do Sleeper’s Tomb, bo zgodnie z komunikatem SOE wszystkie serwery zostaną wyłączone o godzinie 16 czasu polskiego na 2 godziny 🙂

Widzieliście już z pewnością screenshoty jakie zamieściłam parę dni temu z pierwszej części zony, to teraz spójrzcie jak wygląda Lair, gdzie przetrzymywany jest Kerafyrm.

Po zabiciu 3 namedów w pierwszej części zony, w pokoju Ingolfy odblokowuje się, który przenosi nas do tego wielgachnego pokoju. Na platformie, za barierą ochronną uwięziony jest Kerafyrm i jego czterech strażników:

  • Ventani The Warder, Great Gold Dragon
  • Hraashna The Warder, Great Blue Dragon
  • Tukaarak The Warder, Great Black Dragon
  • Nanzata The Warder, Great Red Dragon

Oczywiście, zona Sleeper’s Tomb, jest dla nas pewnego rodzaju przemieszczeniem w czasie, w przeszłość. Zgodnie z obecną historią Norrath, Kerafyrm jest już uwolniony ze Sleeper’s Tomb. Zresztą dokładną historię Kerafyrma możecie przeczytać u nas na forum.

Screenshoty te robiłam w instancji grupowej The Awakening, a czterej strażnicy Kerafyrma, to epiki x4 na levelu 110, więc to nie z nimi będziemy walczyć w zonie grupowej. Nie wiem nic jeśli chodzi o zonę rajdową, ale nie sądzę żebyśmy walczyli ze straznikami.

Niestety, ale czterech strazników ma dokładnie ten sam model sylwetki, tylko kolory są zmienione. Ech, szkoda…

Natomiast ostatni named ukrywa się na tyłach komnaty…

Jeśli chodzi o loot z zony grupowej, to biżuteria twarzy pewnego rodzaju sety z dodatkowymi bonusami, na przykład ten kolczyk dla skautów:

Do tego z namedów wypadają Phylactery, z których to mamy szansę (random) dostać przedmiot potrzebny do craftowania przepisów od Apprentice zarówno z instancji grupowych, jak i rajdowych:

No nic, to miłej zabawy i pamiętajcie, że macie jeszcze nowe questy do zrobienia no i Avatary to ubicia:

  • Sullon Zek w Great Divide;
  • Tallon Zek w Eastern Wastes;
  • Vallon Zek w The Whithered Lands.

 

 

Poprzedni artykułZ wizytą u…
Następny artykułTrochę zmian w Vanguardzie…