Od jakiegoś czasu było już wiadomo, że data wydania Planetside 2 jako wersje Live z pewnością będzie ujawniona podczas SOE Live. I tak tez się stało i to już w czasie panela powitalnego.

Planetside 2 zostanie oficjalnie opublikowany 20 listopada.

Gracze, którzy zakupili Alpha Squad, będą w stanie zarezerwować sobie nicka. Alpha Squad dostępny będzie do 15 listopada.

Przedstawiono także parę rysunków z trzeciego kontynentu Planetside 2 – Amerish. To kontynent przeznaczony głównie dla piechoty i czołgów. Mnóstwo miejsc do ukrycia i do zestrzelenia samolotów. Kontynent gorący, słoneczny, z mnóstwem lasów i gór.

Oraz po raz pierwszy można było obejrzeć film z tegoż kontynentu:

httpv://www.youtube.com/watch?v=TlJieqRMngc

Zgodnie z zapowiedzą Matthew Higby, wszystkie 3 kontynenty, czyli Indar, Esamir i Amerish, będą dostępne dla graczy w momencie opublikowania Planetside 2, czyli 20 listopada!

Ale to nie koniec. Trwaja prace nad kolejnymi kontynentami, które też maja być udostępnione w niedługim czasie: Searhus, Oshur i Hossin.

Na powyższym zdjęciu widzicie prace koncepcyjne dotyczące wulkanicznego kontynentu Searhus.

Trwają prace nad nowymi pojazdami: Małym samochodem terenowym typu „Buggy” oraz pojazdami śnieżnymi.

Wiele ulepszeń dla Outfitów, czyli gildii. Po pierwsze to lepsze narzędzia do rekrutacji w grze. Po drugie to każdy Outfit będzie mógł dowolnie dostosowywać swój wygląd (cały armor), czyli coś podobnego do płaszczy gildiowych w EQ2.

Outfit Advancement System, czyli Outfit, który może się specjalizować w danym typie walki, się na przykład w lotnictwie albo w piechocie. Poprzez ten system, Outfit ten będzie mieć dostęp do rzeczy, do których nie będą mieć inne Outfity.

W przyszłości gracze Planetside 2 zobaczą Player Bases. Bazy budowane przez graczy w otwartym świecie. Ale… gracze z wrogich frakcji mogą przyjść i je zniszczyć, więc trzeba będzie ich bronić. Zarówno za zniszczenie, jak i obronę gracze będą dostawać różne bonusy w grze.

Developerzy Planetside 2 przedstawili rewelacyjny film Roberta Stonemana przedstawiający Planetside 2:

httpv://www.youtube.com/watch?v=RPuY2hvYjnw

Kolejny film fana, przedstawiający w skrócie jak się robi rewelacyjną grę MMOFPS.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zSt8zUpNKKA

SOE szykuje się na wielką światową premierę Planetside 2, łącznie z programami w telewizji.

Przypomnienie dla tych co chcieliby grac w ta grę jako klient SOE, póki nie nabierzemy zaufania do Prosieben – macie czas do 19 listopada by założyć konto w grze SOE, bo tylko obecni gracze będą ieli prawo wyboru. Wszyscy nowi gracze z Europy od 20 listopada będą musieli zarejestrować się poprzez ProSieben.  Nawet jeśli zdecydujecie, iż nie jesteście zainteresowani w tej chwili żadna grą SOE, to nie wiadomo co będzie w przyszłości. Oczywiście ProSieben może okazać się rewelacyjną firmą, ale wtedy każdy z nas będzie mógł zmienić konto z SOE na P7S1. Więcej info na ten temat na naszym forum.

A ja do tej pory lubię oglądać ten oto trailer Planetside 2… Końcowe postacie, wynurzające się z cieni to Vanu, frakcja która gram… Kurcze, wiem, że to dziwne ale polubiłam tą grę 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=S0dAP8B_sLM

Poprzedni artykułSOE Live: Powitanie i pierwsze wiadomości.
Następny artykułSOE Live: Player Studio (zaktualizowane)
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

fajny trailer, no i LA z plecaczkiem rzeczywiście można się fajnie bawić, szkoda tylko, że czołgi nie wybuchają od jednego C4 tak jak na filmiku:)